reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Mnie dziś strasznie bolą biodra, nieważne czy chodzę, czy stoję, czy leżę, cały czas je czuję.
Posprzątałam już, zrobiłam obiad, teraz mała wcina i zaraz szykujemy się na małe zakupy - chciałabym kupić kombinezon dla Julki w razie gdyby jednak pojawił się śnieg.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, myślę,że osób czytajacych jest dużo(tak jak ja), staram się czytać Wasze posty, ale jednak jest ich dość sporo,wiec czytam ile mi sie udaje wstecz bo nie codzień zaglądam. Bardzo fajnie, że Zalozylyscie wątek Mam czerwcowych, bo Macie dużo ciekawych doświadczeń,obserwacji i rad. Fajnie,znalesc się w gronie osob w takiej samej sytuacji [emoji5]. Wiec tak oficjalnie chcialabym do dołączyć do wątku, może akurat częściej bede aktywnie pisać .Mam na imię Renata, mam 32 lata, mieszkam w woj. Lubelskim,jest to moja pierwsza ciąża, po 5 miesiącach starań. Termin porodu na 12.06,aktualnie tc16+2. Przy usg prenatalnym lekarz "wypatrzyl" syna. Chcialabym już poczuć ruchy mojego Maluszka, bylabym spokojniejsza.[emoji5]
Witaj! Gratuluję syneczka :))
każdy może tu pisać ile chce i kiedy chce, w zależności od czasu i chęci ;)
 
Ale mnie siostra rozbawiła :) wysłałam jej zdjecie rogalikow i napisałam, ze miałam sie odchudzać, ale zaczne po nowym roku.
To mi odpisała: "suoer, tylko spodziewaj się efektu jojo" :)
Oczywiście ti był zart z odchudzaniem ale fsktycznie mogłabym bardziej uważać szczególnie jak się tak mało ruszam
To ja faktycznie wróciłam do trybu przedświątecznego [emoji41] ale z tego powodu, że wędzony jesiotr na śniadanie, czy sałatki z toną majonezu, nie mówiąc o słodkościach, już mi się przejadły [emoji39]
20181228_155538.jpeg
 
Mnie dziś strasznie bolą biodra, nieważne czy chodzę, czy stoję, czy leżę, cały czas je czuję.
Posprzątałam już, zrobiłam obiad, teraz mała wcina i zaraz szykujemy się na małe zakupy - chciałabym kupić kombinezon dla Julki w razie gdyby jednak pojawił się śnieg.
Współczuję, ból bioder jest strasznie dokuczliwy... całe życie, z przerwami, miałam z nimi problem. Póki co jeszcze się u mnie nie odzywają :)
 
Hej laseczki u mnie leci pomalutku
Czytam was cały czas .... mam pytanko przy bardziej energicznych ruchach np jak się podnosze to mam uczucie chwilowego ciągnięcia koło pępka.... dziwne uczucie i takie chwilowe .... co to może być?
Hmmm, nie mam pojęcia [emoji53] macica chyba jest jeszcze troszkę niżej niż na wysokości pępka.
 
poczulam laskotanie po brzuszku az mi lepiej[emoji4] . bo ja juz schizuje. nic zlego nie powinno sie dziac no ale ja jestem zawsze madrzejsza i wystraszona o dzidzie
 
reklama
czytalam wczoraj o tym "stawianiu sie" podobno w 2 trymestrze to normalne.
No i staram się tego trzymać, ale coś mi podpowiada, że dzieje się to za często. Na pewno porusze temat na następnej wizycie u doktorka i coś mi doradzi. :) szkoda, że to dopiero 9 stycznia, ale wierze, że nic się złego nie wydarzy do tego czasu.
 
Do góry