reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
A ja za chwile bede jeeeesc [emoji23] tz ma mi przywieźć POTROJNEGO burgera z dodatkami [emoji123][emoji12] jak to zjem to jeszcze nie wiem ale mam takiego smaka ze musze [emoji23] specjalnie od rana prawie nic nie jadłam zeby miec miejsce na te pysznosci [emoji85]
 
No i staram się tego trzymać, ale coś mi podpowiada, że dzieje się to za często. Na pewno porusze temat na następnej wizycie u doktorka i coś mi doradzi. :) szkoda, że to dopiero 9 stycznia, ale wierze, że nic się złego nie wydarzy do tego czasu.
oczywiscie lekarza trzeba pytac o wszystko[emoji4]. ja wspolczuje troszke naszym mężczyznom bo ja to o wszystkim informuje męża. on mowi ze jest wszystko dobrze ale ja musze panikowac. chyba przy 1 dziecku tak jest z tym ze nasze będzie jedynakiem [emoji16]
 
A ja za chwile bede jeeeesc [emoji23] tz ma mi przywieźć POTROJNEGO burgera z dodatkami [emoji123][emoji12] jak to zjem to jeszcze nie wiem ale mam takiego smaka ze musze [emoji23] specjalnie od rana prawie nic nie jadłam zeby miec miejsce na te pysznosci [emoji85]
Haha! Nieźle :) ja coraz gorzej sie czuję az nawet skusze sie na poradę w aptece i pewnie skonczy się na syropku dla ciezarnych *spam* czy cos takiego. Malo to pomaga, ale suropu z cebuli nie dam rady wypic
 
A ja za chwile bede jeeeesc [emoji23] tz ma mi przywieźć POTROJNEGO burgera z dodatkami [emoji123][emoji12] jak to zjem to jeszcze nie wiem ale mam takiego smaka ze musze [emoji23] specjalnie od rana prawie nic nie jadłam zeby miec miejsce na te pysznosci [emoji85]
oooo tez bym zjadla. z tym ze musze wyjesc wszystko swiateczne z lodowki [emoji16]
 
oczywiscie lekarza trzeba pytac o wszystko[emoji4]. ja wspolczuje troszke naszym mężczyznom bo ja to o wszystkim informuje męża. on mowi ze jest wszystko dobrze ale ja musze panikowac. chyba przy 1 dziecku tak jest z tym ze nasze będzie jedynakiem [emoji16]
To u mnie odwrotnie, ja tz malo co mowie bo wiem ze on sie bardziej stresuje i panikuje [emoji57] ostatnio jak mnie brzuch bolal to pytal co kilka minut jak sie czuje, czy wszystko dobrze itd[emoji57]
oooo tez bym zjadla. z tym ze musze wyjesc wszystko swiateczne z lodowki [emoji16]
Ja juz na wszystko co swiateczne patrzec nie moge [emoji57] wiecie, otwieram lodowke z nadzieja ze jest tam cos dobrego a tam "tylko" wszystko ale nie ma niczego co bym chciała [emoji85]
Haha! Nieźle :) ja coraz gorzej sie czuję az nawet skusze sie na poradę w aptece i pewnie skonczy się na syropku dla ciezarnych *spam* czy cos takiego. Malo to pomaga, ale suropu z cebuli nie dam rady wypic
Pij duzo herbaty z cytryna, miodem i imbirem. Pisalam tu jakis czas temu jak zawsze to robie i wiele razy juz mnie ratowalo [emoji6]
 
Hej dziewczynki. Ja też się witam po świętach ze szpitala trafiłam w drugi dzień świąt z bólem brzucha jak cholera...
USG wyszło dobrze, badania też nie wiadomo skąd tak ostry ból (mną aż trzeslo)
Nie podają nic poza nospa i magnesem więc jutro wychodzę na własne zadanie,bo z maluchem też wszytko ok.

Dzisiaj mnie tak głowa boli ze szok..

Biedna:(((
 
reklama
To u mnie odwrotnie, ja tz malo co mowie bo wiem ze on sie bardziej stresuje i panikuje [emoji57] ostatnio jak mnie brzuch bolal to pytal co kilka minut jak sie czuje, czy wszystko dobrze itd[emoji57]Ja juz na wszystko co swiateczne patrzec nie moge [emoji57] wiecie, otwieram lodowke z nadzieja ze jest tam cos dobrego a tam "tylko" wszystko ale nie ma niczego co bym chciała [emoji85]Pij duzo herbaty z cytryna, miodem i imbirem. Pisalam tu jakis czas temu jak zawsze to robie i wiele razy juz mnie ratowalo [emoji6]
Dzisiaj wlasnie litrami juz herbatę piję. Kupilam wkoncu tylko krople do nosa bo w zasadzie mam tylko katar ale mnie wykańcza i zaczyna mnie boleć glowa
 
Do góry