reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ale mnie siostra rozbawiła :) wysłałam jej zdjecie rogalikow i napisałam, ze miałam sie odchudzać, ale zaczne po nowym roku.
To mi odpisała: "suoer, tylko spodziewaj się efektu jojo" :)
Oczywiście ti był zart z odchudzaniem ale fsktycznie mogłabym bardziej uważać szczególnie jak się tak mało ruszam
 
Ciągle waham się czy to dobry moment. Choćby dzisiaj pojawiły się nowe osoby ;)
Dziewczyny, które tylko czytacie, a nie piszecie - dajcie znak życia! ;))))
PS. Też jestem uzależniona od tego forum [emoji39]
Cześć Dziewczyny, myślę,że osób czytajacych jest dużo(tak jak ja), staram się czytać Wasze posty, ale jednak jest ich dość sporo,wiec czytam ile mi sie udaje wstecz bo nie codzień zaglądam. Bardzo fajnie, że Zalozylyscie wątek Mam czerwcowych, bo Macie dużo ciekawych doświadczeń,obserwacji i rad. Fajnie,znalesc się w gronie osob w takiej samej sytuacji ☺. Wiec tak oficjalnie chcialabym do dołączyć do wątku, może akurat częściej bede aktywnie pisać .Mam na imię Renata, mam 32 lata, mieszkam w woj. Lubelskim,jest to moja pierwsza ciąża, po 5 miesiącach starań. Termin porodu na 12.06,aktualnie tc16+2. Przy usg prenatalnym lekarz "wypatrzyl" syna. Chcialabym już poczuć ruchy mojego Maluszka, bylabym spokojniejsza.☺
 
Kurcze od wczoraj czuje takie delikatne swędzenie, nie jest jakieś uporczywe ale jest...wydzielina wydajr sie normalna...jakis poczatek infekcji??? [emoji58]
 
Hej laseczki u mnie leci pomalutku
Czytam was cały czas .... mam pytanko przy bardziej energicznych ruchach np jak się podnosze to mam uczucie chwilowego ciągnięcia koło pępka.... dziwne uczucie i takie chwilowe .... co to może być?
 
Cześć Dziewczyny, myślę,że osób czytajacych jest dużo(tak jak ja), staram się czytać Wasze posty, ale jednak jest ich dość sporo,wiec czytam ile mi sie udaje wstecz bo nie codzień zaglądam. Bardzo fajnie, że Zalozylyscie wątek Mam czerwcowych, bo Macie dużo ciekawych doświadczeń,obserwacji i rad. Fajnie,znalesc się w gronie osob w takiej samej sytuacji [emoji5]. Wiec tak oficjalnie chcialabym do dołączyć do wątku, może akurat częściej bede aktywnie pisać .Mam na imię Renata, mam 32 lata, mieszkam w woj. Lubelskim,jest to moja pierwsza ciąża, po 5 miesiącach starań. Termin porodu na 12.06,aktualnie tc16+2. Przy usg prenatalnym lekarz "wypatrzyl" syna. Chcialabym już poczuć ruchy mojego Maluszka, bylabym spokojniejsza.[emoji5]

Hej[emoji6] ja tez dziś mam 16+2 i mam ten sam termin co Ty [emoji3]
 
reklama
@pantera987 @Nataśka a w którym tygodniu badalyscie te przeciwciała? :) niby miałam po poronieniu podany zastrzyk ale teraz chyba wolałabym go dla własnego spokoju tez dostać..
Ja miałam zlecone jakoś w 8 tyg. I teraz na kolejną wizytę 16.01 też mam zrobić pomimo że mąż też ma Rh -. Po poronieniu pierwszym miałam podany zastrzyk.
 
Do góry