reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Sporo nas tu ze slaska [emoji57] moze kiedys jakies spotkanie ciazarowek uda sie zorganizować [emoji848]

No u mnie babcia,matka, ciotka (siostra matki) i jej dwie corki wiec to wszystko w jednej żeńskiej lini wiec lepiej zaczac to wczesniej sprawdzac [emoji57]
Ha ha ja też jestem że Śląska ale spotkanie dobry pomysł :)
 
reklama
@Kaamilaaa to nawet nie tyle bąbelki kochana, co takie łaskotanie, mrowienie no kurcze sama nie wiem. Czuje się jak psychopatka bo mimo, ze to moja 3 ciąża (0 dzieci) to nie wiem co jest normą, a co nie... jeszcze jestem w trakcie zmiany lekarza (bo mój aktualny to szkoda gadać) to stresu kupa... w ogóle powiedzcie mi proszę jakie badania na tym etapie trzeba wykonać bo mój cytuje „eee na razie badań nie robimy, bo już tyle miałaś ze Na pewno jest ok teraz”... a do nowego chciałabym już pójść z wynikami. Na pewno morfologia, mocz, tsh, krzepniecie (bo się codziennie kuje heparyna). Tokso i cytomegalie przeszłam przed ciąża, co wy jeszvze kochane badalyscie?
Hmm morfo mocz tsh jesli masz problem z tym to jak najbardziej zrób jesli ostatnie badania mialas dawno czyli dluzej niz 3-4tygodnie temu.
Tez zmienialam ostatnio gina, ale wtedy robilam tylko tsh, ft4, anty tpo i tg ale to nie konkretnie dla gina tylko do endo a teraz to co on mi zlecil a czego pierwsza gin nie kazala+mocz i morfo
 
Sporo nas tu ze slaska [emoji57] moze kiedys jakies spotkanie ciazarowek uda sie zorganizować [emoji848]

No u mnie babcia,matka, ciotka (siostra matki) i jej dwie corki wiec to wszystko w jednej żeńskiej lini wiec lepiej zaczac to wczesniej sprawdzac [emoji57]
Masakra z tym rakiem w dzisiejszych czasach, życzę Ci żeby u Ciebie było wszystko dobrze :)
Myślę, że to fajny pomysł z tym spotkaniem:)
 
Coś dzisiaj wspominałam o zmianie trybu życia i diety? Chyba mi przeszło bo zrobilam pyszny kompocik i rogaliki :)
20181228_132214.jpeg
 
reklama
Do góry