reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Cześć dziewczyny chciałbym do Was dołączyć. Trochę śledziłam forum i Was poznałam to teraz czas napisać coś o sobie. Termin mam na 27.06. Mam już synka który ma 3,5 roku i również urodził się na koniec czerwca. Jestem po dwóch poronieniach i w tej ciąży też od początku nie było łatwo... dlatego też tak długo się nie ujawnialam. Mam nadzieję że będzie już z górki. Prawdopodobnie będę mieć drugiego synka, ale potwierdzi się na kolejnej wizycie 16.01. Jeśli jeszcze chcecie coś o mnie wiedzieć pytajcie. Pozdrawiam.
Witaj na forum :))
 
reklama
Kochana 7 lat temu większości badań nie musiałam robić o dziwo..... Albo miałam gina do dupy
Caly czas sie to zmienia ale obecnie te co wymienilam to taka podstawa [emoji4] ja 5lat temu tez to wszystko robilam [emoji6]
Cześć dziewczyny ;) U mnie dzisiaj 16+1 od rana czuje jakieś dziwne łaskotanie w podbrzuszu,dosyć nisko. Mój mąż zasugerował,ze może to dziecko ale moj maluch musiał by mieć chyba ADHD bo czuje to prawie cały czas. Jest to dość dziwne uczucie , ni to łaskotanie, ni to co to... miała tak któraś z Was?
To moze takie babelki ? [emoji848] ja obecnie tez prawie non stop czuje ruchy, juz nie laskotanie tylko czuje ze sie potworek tam rusza, przekreca [emoji6]
 
Cześć dziewczyny ;) U mnie dzisiaj 16+1 od rana czuje jakieś dziwne łaskotanie w podbrzuszu,dosyć nisko. Mój mąż zasugerował,ze może to dziecko ale moj maluch musiał by mieć chyba ADHD bo czuje to prawie cały czas. Jest to dość dziwne uczucie , ni to łaskotanie, ni to co to... miała tak któraś z Was?
Myślę, że to dzidziuś. Wczoraj rano też bardzo często czułam, tyle, że już nie łaskotanie ale takie stukanie delikatne. Dziś mam trochę rzeczy do ogarnięcia i już tak się nie wsluchuję, ale myślę, że pchełki na tym etapie mogą dawać o sobie znać :))
 
wow to faktycznie Cię konkretnie przepytał, ale to dobrze, przynajmniej wiesz, że jesteś pod dobrą opieką. A jeżeli chodzi o siarę, to może nie jest to przyjemne, ale mam nadzieję, że świadczy to o tym, iż będę miała na ponownie tyle pokarmu, że będę mogła karmić tylko kp, bo dla mnie jest to mega wygodne :)
Tak jestem z ze Śląska :)
No w sumie dobrze, zreszta i tak mialam juz wcześniej świadomość ze bede musiala porobic badania w strone mutacji genów odpowiedzialnych za raka piersi i jajnika skoro kilka kobiet w mojej rodzinie chorowalo...

Wpisal mi to w karcie ciazy tam gdzie jest wywiad ogólny [emoji57] az sie zdziwilam no bo skoro wczesniej zaden gin o to nie pytal [emoji57]

Jak chodzi o siare to ja bym chciala zeby wcale sie nie pojawila bo ja i tak nie zamierzam kp.

A skad jestes dokladniej ? [emoji848]
 
Ja mam aktualnie połowę 18 tygodnia i moje dzieciątko szaleje zwłaszcza wieczorem:) powiem, że ona nie łaskocze a stuka,.puka :) od 4 dni codziennie daje mi znać, że tam jest [emoji3]
 
No w sumie dobrze, zreszta i tak mialam juz wcześniej świadomość ze bede musiala porobic badania w strone mutacji genów odpowiedzialnych za raka piersi i jajnika skoro kilka kobiet w mojej rodzinie chorowalo...

Wpisal mi to w karcie ciazy tam gdzie jest wywiad ogólny [emoji57] az sie zdziwilam no bo skoro wczesniej zaden gin o to nie pytal [emoji57]

A skad jestes dokladniej ? [emoji848]
No tak u Ciebie to jest faktycznie niestety spore ryzyko... :/ z Katowic.
 
@Kaamilaaa to nawet nie tyle bąbelki kochana, co takie łaskotanie, mrowienie no kurcze sama nie wiem. Czuje się jak psychopatka bo mimo, ze to moja 3 ciąża (0 dzieci) to nie wiem co jest normą, a co nie... jeszcze jestem w trakcie zmiany lekarza (bo mój aktualny to szkoda gadać) to stresu kupa... w ogóle powiedzcie mi proszę jakie badania na tym etapie trzeba wykonać bo mój cytuje „eee na razie badań nie robimy, bo już tyle miałaś ze Na pewno jest ok teraz”... a do nowego chciałabym już pójść z wynikami. Na pewno morfologia, mocz, tsh, krzepniecie (bo się codziennie kuje heparyna). Tokso i cytomegalie przeszłam przed ciąża, co wy jeszvze kochane badalyscie?
 
Ja mam aktualnie połowę 18 tygodnia i moje dzieciątko szaleje zwłaszcza wieczorem:) powiem, że ona nie łaskocze a stuka,.puka :) od 4 dni codziennie daje mi znać, że tam jest [emoji3]
To fajnie przynajmniej wiemy, że jest wszystko ok :) u mnie też wieczorem bardziej aktywnie, nawet celowo leże z rękami na brzuchu, żeby mieć pewność:)
 
reklama
No tak u Ciebie to jest faktycznie niestety spore ryzyko... :/ z Katowic.
Sporo nas tu ze slaska [emoji57] moze kiedys jakies spotkanie ciazarowek uda sie zorganizować [emoji848]

No u mnie babcia,matka, ciotka (siostra matki) i jej dwie corki wiec to wszystko w jednej żeńskiej lini wiec lepiej zaczac to wczesniej sprawdzac [emoji57]
 
Do góry