reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Dziewczyny a jakie plany na sylwestra? U Nas się mówi " biała sala " jak ktoś spędza sylwka w domu takze my z.synkiem na białej sali z ciężarna bratowa i bratem :)
 
Jeszcze jeden dzień w szpitalu na obserwacji zostajemy. Środek był drażniący. Będzie bez gastroskopii, także dzisiaj zaczyna jesc
To dobrze, ze juz chociaz pic bedzie mógł. Swoja droga dziwie sie, ze az tyle czasu bez picia i jedzenia go trzymali. Oby już nic sie nie dzialo i dobrze, ze bez gastroskopii
 
Cześć Dziewczynki ;* witam się znad mojego ciążowego rogala. Nie wyobrażam sobie nocy bez niego [emoji39]

Zasnęłam z bólem głowy, obudziłam się z wielszym, czad [emoji849]
Odważyłam się wejść na wagę, a tu tyle co przed świętami, z moich 50 kg jest od tygodnia 51.2 kg [emoji39]
 
Dziewczyny a jakie plany na sylwestra? U Nas się mówi " biała sala " jak ktoś spędza sylwka w domu takze my z.synkiem na białej sali z ciężarna bratowa i bratem :)
A ja całą noc w pracy z mężem na imprezie sylwestrowej - on daje bit, a ja śpiewam [emoji854] ciekawe jak moja przepona po takim długim odpoczynku [emoji86] nie dostałam od "szefa" urlopu to muszę działać [emoji39]
 
Ja nie A jakie masz wskazania?

Ogólnie mam 38 lat więc pewnie to bardzo zarzutowalo. Na usg genetycznym przeziewność karkowa wynosiła 2,46. Kosc nosowa byla widoczna.Chociaż inne pomiary też wskazywały 2,31 i 2,11. Wpisane zostało 2,46. Po skorygowania testem ryzyko wynosi 1:76. Byłam wczoraj u mojej ginekolog po skierowanie na przeciwciała i grupę krwi przy okazji podejrzala małego. Powiedziała że bardzo szybko rośnie i ona nie widzi żadnych cech ZD na dany moment.
 
reklama
Do góry