reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Eh kondycja do tańca już nie ta :) czuję się jak Olinek Okraglinek na parkiecie hehe
Zaczynam sie wkurzac, jednak nie lubie być jedyną trzezwa osoba w towarzystwie :)
Irytuje się na siebie bo ciągle chodze do toalety bo tylko wodę pije i pije a mam kombinezon strasznie niewygodny do sciagania
Bycie jedyną trzeźwą faktycznie nie jest czymś najprzyjemniejszym [emoji39] kombinezony są efektowne ale mało funkcjonalne, szczególnie w ciąży. Wczoraj prawie kupiłam sobie nowy, ale zważając na częste chodzenie do toalety to się powstrzymałam ;)
...
Miłej niedzieli Dwupaczki ;*
 
reklama
Kawał wieczoru czytałam czy to w ogóle możliwe, ale wczoraj jak lezałam spokojnie, trzymałam się za brzuch to wyczuwałam takie delikatne bulgotanie, "trzepot skrzydeł motyla" (super określenie ;)) i w sumie wahałam się czy o tym pisać, ale naprawdę nie miałam tak nigdy wcześniej ;) może naiwnie, ale wierzę, że to pierwsze wyczuwalne sygnały z macicy [emoji39] znalazłam w necie kilka osób, które miały coś podobnego więc nie czuję, że ześwirowałam [emoji39]
 
Kawał wieczoru czytałam czy to w ogóle możliwe, ale wczoraj jak lezałam spokojnie, trzymałam się za brzuch to wyczuwałam takie delikatne bulgotanie, "trzepot skrzydeł motyla" (super określenie ;)) i w sumie wahałam się czy o tym pisać, ale naprawdę nie miałam tak nigdy wcześniej ;) może naiwnie, ale wierzę, że to pierwsze wyczuwalne sygnały z macicy [emoji39] znalazłam w necie kilka osób, które miały coś podobnego więc nie czuję, że ześwirowałam [emoji39]
Wiesz co... Ja 3 lata po ciąży i czasem czułam ruchu dziecka. ;) Myślę, że to jednak jelita ;)
 
Witajcie [emoji6] ja sobie jeszcze leżę i odpoczywam. Przespałam cała noc z jedną przerwa na siku, ale po 5 min zasnęłam znów. Muszę się rozejrzeć za sukienką na sylwestra, tylko zastanawiam się czy za 4 tyg, brzuch będzie znacznie większy. I chyba najrozsadniej będzie kupić coś po świętach [emoji6]
 
Kawał wieczoru czytałam czy to w ogóle możliwe, ale wczoraj jak lezałam spokojnie, trzymałam się za brzuch to wyczuwałam takie delikatne bulgotanie, "trzepot skrzydeł motyla" (super określenie ;)) i w sumie wahałam się czy o tym pisać, ale naprawdę nie miałam tak nigdy wcześniej ;) może naiwnie, ale wierzę, że to pierwsze wyczuwalne sygnały z macicy [emoji39] znalazłam w necie kilka osób, które miały coś podobnego więc nie czuję, że ześwirowałam [emoji39]
Ja też tak mam, juz tak ze cztery dni. Szczególnie jak mam brzuch lekko uciśnięty
 
Witajcie [emoji6] ja sobie jeszcze leżę i odpoczywam. Przespałam cała noc z jedną przerwa na siku, ale po 5 min zasnęłam znów. Muszę się rozejrzeć za sukienką na sylwestra, tylko zastanawiam się czy za 4 tyg, brzuch będzie znacznie większy. I chyba najrozsadniej będzie kupić coś po świętach [emoji6]
Najrozsądniej również od strony finansowej, bo po świętach zaczynają sie wyprzedaże. :))
 
Wiesz co... Ja 3 lata po ciąży i czasem czułam ruchu dziecka. ;) Myślę, że to jednak jelita ;)
Może, nie wykluczam, ale ja swoje ciało przed ciąża równie bacznie obserwowałam, a szczególnie brzuch który rzeźbiłam i nigdy jelita tak się nie odzywały [emoji39] one są bardziej radykalne w komunikowaniu, że coś im się nie podoba [emoji39] a to tylko takie lekkie drgania.
 
reklama
Witajcie [emoji6] ja sobie jeszcze leżę i odpoczywam. Przespałam cała noc z jedną przerwa na siku, ale po 5 min zasnęłam znów. Muszę się rozejrzeć za sukienką na sylwestra, tylko zastanawiam się czy za 4 tyg, brzuch będzie znacznie większy. I chyba najrozsadniej będzie kupić coś po świętach [emoji6]
Ja z sukienka na sylwestra czekam do sylwestra ;p kupię zaraz po świętach bo jeszcze nie wiadomo co wigilijnym jedzeniu zobaczę w lustrze :)
 
Do góry