reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

@ElizaR gratulacje :)

@Madelaine701 nikt nikogo nie linczuje, wręcz przeciwnie , mnie samej na początku kp położna z przychodni, teściowa , mama, bratowa i cała reszta najmadrzejszych wciskala że tego nie wolno, tamtego nie wolno i byłabym za chwilę padła z głodu gdyby nie to, że skontaktowalam się z certyfikowany doradcą laktacyjnym, dopiero ta kobieta uświadomiła mi że mogę jeść wszystko, skąd się wziął problem z karmieniem itp, dzięki niej zaczęłam jeść wszystko i problemy z karmieniem się uspokoily, dlatego piszę to wam bo na początku też możecie spotkać tzw ciocie dobra rada które będą opowiadać dziwne historie
Dokładnie dziewczyny nikt nie chcial źle!! W necie sa jeszcze tw mity nt karmienia i wiadomo, ze czasami tak będzie że niektore mamy nie moga zjeść wszystkiego.
Z tymi cytrusami to jak najbardziej wierzę, ze to prawda tyle, ze ja niestety najbardziej zaraz po malinach i borowkach lubie mandarynki :)
 
reklama
Wielorybek po burrito i czosnku :D hahaha
Wieczorem to już nie pogadasz, szósty miesiąc jak nic ;)
IMG_20181201_222605.JPG
 

Załączniki

  • IMG_20181201_222605.JPG
    IMG_20181201_222605.JPG
    1,1 MB · Wyświetleń: 322
No raczej napisałam coś na temat kp, nie znam się jeszcze w tym temacie, napisałam co wyczytałam na jakiejś stronie ... Rozumiem już, że nie ma żadnej diety ..

A to nie lincz:( szkoda, ze tak odebrałas. Potraktuj raczej jako odnośnik do dobrej lektury- ja specjalista w kp nie jestem:) ale hafija ma ogromne doświadczenie, ten blog to meeega kopalnia wiedzy.
 
Ale sobie zrobiłam dobrze... Długi prysznic (chociaż nie gorący ale to przeżyję) mikrodermabrazja maseczka zabieg na stopy teraz skończyłam hybryde zakładać.. Noramlnie leżę i pachne... Potrzebowałam Tego bo coraz bardziej się martwię :(
 
reklama
Ale sobie zrobiłam dobrze... Długi prysznic (chociaż nie gorący ale to przeżyję) mikrodermabrazja maseczka zabieg na stopy teraz skończyłam hybryde zakładać.. Noramlnie leżę i pachne... Potrzebowałam Tego bo coraz bardziej się martwię :(
Super :)
Ja mam stresa bo synek u dziadków. Zawsze mam wrazenie, ze on sie na mnie pozniej obraża :( bo na drugo dzień tak mnie ma dystans traktuje. Nie wyobrazam sobie tego co to bedzie jak trafię do szpitala nawet na te 4 dni :(
 
Do góry