reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
Ja też mam taki puls. A jaką poduszkę wybrałaś konkretnie? Ja sie zastanawiam
Wiem, że podwyższony puls to normalna sprawa, ale jak mam już powyżej 90 to nienajlepiej się czuję.
A poduszka, hmmm.. nie pamiętam dokładnie - zamówiłam na allegro. W opisie było "dla osób średniego wzrostu i niskich" - bez zestawu (które na allegro też są dostępne) kosztowała coś ok. 60 zł.
 
Haha to ja muszę zmadrzec bo pierwsze rodziłam mając 23 teraz będę mieć 25 a trzecie chciałam mieć koło 30.. To już jednak się nei zdecyduje... Ba może już miej jajniki wygasna skoro to taka starość już [emoji23][emoji23]



U nas czasami brakuje czasu na "małżeńskie życie" przez co rzeczywiście wygląda to jak rodzeństwo.. Ale męża mam romantyka i jeśli długo to trwa to zaraz mi przypomina jak się kochamy [emoji7]

Kochane martwi mnie ta moja wysypka.... Cały boki brzuszka zesypane...
Dasz rade [emoji16] mi sie jakoś udało zajść w ciążę. A tak już w temacie ....ja widze różnice będąc w ciąży w wieku 25 lat a jak jest teraz. No ale bez przesady że to już jakaś starość.
 
Wiem, że podwyższony puls to normalna sprawa, ale jak mam już powyżej 90 to nienajlepiej się czuję.
A poduszka, hmmm.. nie pamiętam dokładnie - zamówiłam na allegro. W opisie było "dla osób średniego wzrostu i niskich" - bez zestawu (które na allegro też są dostępne) kosztowała coś ok. 60 zł.
Ja czasami czuje jak sie położę,ze mi tak ciało dygocze od tego pulsu. Musze w czwartek lekarza zapytać.
Jak juz będziesz po pierwszej wspólnej nocy[emoji6] to proszę o recenzje [emoji3]
 
reklama
Do góry