reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE] AVET
robiłaś badania u dr dudarewicza (lodz)? tak zauważyłam po danych na wydruku. powiedz mi jak jesteś zadowolona? w styczniu bd w pl :) już mam bilety i planuje właśnie do niego się przejść na usg.to będzie ok 20 tyg to świetny moment. Można się zapisać ż dnia na dzień czy trzeba wcześniej ?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem co jesz ale rośnie jak na drożdżach [emoji12] [emoji1] [emoji13] moja też w zeszłym tygodniu była duża aż przesunął się termin A w tym tygodniu urosła nawet nie centymetr.... dwóch innych lekarzy ..pewnie to zależy od sprzętu ...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
AVET
robiłaś badania u dr dudarewicza (lodz)? tak zauważyłam po danych na wydruku. powiedz mi jak jesteś zadowolona? w styczniu bd w pl :) już mam bilety i planuje właśnie do niego się przejść na usg.to będzie ok 20 tyg to świetny moment. Można się zapisać ż dnia na dzień czy trzeba wcześniej ?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]

Jesli chcesz u samego dudarewicza juz sie zapisz ;) trzeba kilka tygodni wcześniej. Ja byłam nie konkretnie u dudarewicza ale u jego współpracownicy - bardzo polecam. Pełna profeska i bardzo miło.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja już po prenatalnych w końcu w domu. Badanie trwało godzinę jak nie lepiej i wszystko super. Dziecko zamierzone dosłownie wszystko co się tylko dało mimo że rozrabialo :-) lekarz.powiedział że na tym etapie nie określa płci ale ze zdjęcia jak sam stwierdził można domniemac ze chłopiec. Wszystko co robił dokładnie mi tłumaczył i nie musiałam się wykręcac by widzieć obraz bo nad nogami do sufitu miałam przyczepiony telewizor na którym wszystko super widziałam :-) krew oddałam i tak dla pewności na badanie. Jestem mega zadowolona i spokojna. A to mój maluszek :-)

1511296014-72d819a6f3bf60a1-aaaaaa.jpeg
 
Hej ja już po prenatalnych w końcu w domu. Badanie trwało godzinę jak nie lepiej i wszystko super. Dziecko zamierzone dosłownie wszystko co się tylko dało mimo że rozrabialo :-) lekarz.powiedział że na tym etapie nie określa płci ale ze zdjęcia jak sam stwierdził można domniemac ze chłopiec. Wszystko co robił dokładnie mi tłumaczył i nie musiałam się wykręcac by widzieć obraz bo nad nogami do sufitu miałam przyczepiony telewizor na którym wszystko super widziałam :-) krew oddałam i tak dla pewności na badanie. Jestem mega zadowolona i spokojna. A to mój maluszek :-)

1511296014-72d819a6f3bf60a1-aaaaaa.jpeg
Faktycznie chyba chłopczyk[emoji7] [emoji13] super

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję wszystkich udanych wizyt i badan. Dziewczyny czy was też czasem tak ciągnie , uciska itp.dzosiaj to mnie normalnie spojenie lonowe boli.....hmmm

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja już po prenatalnych w końcu w domu. Badanie trwało godzinę jak nie lepiej i wszystko super. Dziecko zamierzone dosłownie wszystko co się tylko dało mimo że rozrabialo :-) lekarz.powiedział że na tym etapie nie określa płci ale ze zdjęcia jak sam stwierdził można domniemac ze chłopiec. Wszystko co robił dokładnie mi tłumaczył i nie musiałam się wykręcac by widzieć obraz bo nad nogami do sufitu miałam przyczepiony telewizor na którym wszystko super widziałam :-) krew oddałam i tak dla pewności na badanie. Jestem mega zadowolona i spokojna. A to mój maluszek :-)

1511296014-72d819a6f3bf60a1-aaaaaa.jpeg
Gratulacje! :-D
 
reklama
A dzidzia duży już bo 7,5 cm ma więc zaś data się przesuwa na 24 maja wg usg i jest to końcówka 13 tygodnia :-) ale może być duże bo mój mąż ma prawie 2m a ja 170
 
Do góry