reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Mi pani doktor na prenatalnych powiedziała, że dzidzia jest za mała żeby cokolwiek mogła powiedzeć, że jak ma 7-8 cm to tak już można stwierdzić.

Ciąglę czuję lekkie przeziębienie, i trochę boli gardło dziś płukałam septosanem, i pije sok ze świeżych grejfrutów. Ale coś czuje że weekand znowu będzie z czosnkiem ;)
 
Hej dziewczyny :)

Gratuluję udanych wizyt i życzę powodzenia tym, które jeszcze czekają :)
Ja muszę jeszcze 2 tygodnie wytrzymać do badania genetycznego.
Długo trwa takie badanie?
Trudno się nie stresować. Dobrze, że pracuję i mam się czym zająć, bo w domu bym pewnie oszalała z nerwów... i pękła z nadmiernego apetytu :D
Co do płci to nam się marzy córa... :) Ale nie będę oryginalna- najważniejsze żeby było zdrowe.

Dziewczyny, stosowałyście może błonnik witalny? Można go sobie łyknąć w czasie ciąży?

Mam taki:
Link do: BŁONNIK WITALNY - MIX - Intenson.pl - Zdrowo i aktywnie
 
I ja po prenatalnych [emoji5][emoji5]
Wszystko cudnie, 7,24cm i na 80% dziewczynka [emoji173]️
1511290147-145213d155f0d448-aaaaaa.jpeg
1511290154-e3df4fccba6984fe-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry