reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mi.nu nawet nie wyobrażam sobie co czujesz...mogę tylko powiedzieć że tak jak innym dziewczynom jest mi przykro,że musisz to znowu przechodzić ...Ale nie poddawaj się !!!

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt duże juz te maluszki [emoji7]

@mi.nu tak bardzo mi przykro. Trzymaj się kochana

@agakom ja mam częste bólu w spojeniu lonowym czasmai tak po bolewa ze musze usiąść na chwile bo się nie da nic robić i kuje mnie tam też często

Mnie znowu w nocy poród na wiedzil [emoji23] śniło mi się ze poród tak szybko się rozkrecal ze urodziłam w domu [emoji23] potem jechałam do szpitala bo strasznie podbrzusze mnie bolało bo łożysko samo nie wyszło. No i po raz 3 śniło mi się ze to dziewczynka,dziwne bo silne przeczucie na chłopca mam

Rano jak zwykle czuje się beznadziejnie zaraz po obudzeniu mam bieg o przetrwanie do WC bo zawsze rano czyści mnie okropnie.. później do godziny jestem taka osłabiona jak za długo stoję to słabo mi się robi i gorąco

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałam się z Wami pożegnać.ciąża obumarla w 7tc.jutro rano do szpitala.
Powodzenia dla Was wszystkich.spokojnej ciąży i lekkiego porodu
strasznie mi przykro, wyobrażam sobie co czujesz, bo przechodziłam prze to samo równe 9 lat temu. trzymaj się!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry