reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Chciałam się z Wami pożegnać.ciąża obumarla w 7tc.jutro rano do szpitala.
Powodzenia dla Was wszystkich.spokojnej ciąży i lekkiego porodu
 
Ja też już po USG genetycznym - w sumie wszystko wyszło ok, jestem zadowolona ALE jakiś taki bezsensowny lęk pozostał :(
Dzidziuś ma 7,5cm, anatomicznie wszystko jest w porządku no i w 70% wygląda na chłopaka - choć dla doktora to oczywiste nie było ;) Po raz kolejny trochę podgonił i w ten sposób jesteśmy już w drugim trymestrze (13+5) co choć trochę uspokaja :) Wyniki PAPPA będę miała za 10 dni, na razie z samego USG wychodzi mi raczej małe ryzyko wad genetycznych (trisomia 21 1:1350, trisomia 18 1:4500, trisomia 13 <1:200000) - teraz jeszcze tylko czekać na ryzyko skorygowane o PAPPA :)
Strasznie smutno iść na takie badanie bez męża :( Wszystkie panie w poczekalni z rodzinami, potem to wzruszenie przyszłych tatusiów... Jak już powiemy Stasiowi to będzie fajniej - na kolejne pójdziemy już rodzinnie :D
 
Chciałam się z Wami pożegnać.ciąża obumarla w 7tc.jutro rano do szpitala.
Powodzenia dla Was wszystkich.spokojnej ciąży i lekkiego porodu
Przykro mi. Może powinnaś zrobić jakieś badania co dzieje że znowu to samo. Wytrwałości [emoji19]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry