reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
@AgaRS90 ja też mam wizytę 23.11 :) na którą masz? ja na 9:30 się zapisałam, planuję zabrać męża, może lekarz pozwoli mu zobaczyć maleństwo, ale słyszałam że on pozwala partnerom dopiero w późniejszym etapie, jak już dzidzia jest większa, nie wiem czemu tak w sumie.

@TamiSu będzie mieć prenatalne w moje urodziny :)
Ja na 18.45 bo mąż pracuje a chcemy iść razem :)
Genetyczne będą ok 8 grudnia
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mecenasowa27 i jak?
A co do płci to naprawdę jest za wcześnie. Za miesiąc już większe prawdopodobieństwo, że lekarz się nie pomyli. Ja powiem szczerze, że na prenatalnych to nawet nie śmiałam pytać o płeć bo ważne dla mnie było tylko czy bobas jest zdrowy.
To zależy od lekarza ...najpierw ogląda i mierzy i jakby nie widział to by nie powiedział...Ja zagadalam jak powiedział że jest wszystko ok z malenstwem

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ten sam lekarz powiedział koleżance jak była w 8 mie że

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak była w 8 tygodniu ze będzie dziewczynka i się nie pomylił ...To było 6 lat temu

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mecenasowa27 i jak?
A co do płci to naprawdę jest za wcześnie. Za miesiąc już większe prawdopodobieństwo, że lekarz się nie pomyli. Ja powiem szczerze, że na prenatalnych to nawet nie śmiałam pytać o płeć bo ważne dla mnie było tylko czy bobas jest zdrowy.
Nam w 1szwj ciąży lekarz na USG prenatalnym tym ok 12 tc powiedział że wygląda mu na dziewczynkę i się nie pomylił:)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Ja po kolejnej wizycie u ginekologa ,wszystko dobrze. Maleństwo rośnie jak na drożdżach. Prenatalne + Papp-a mam 12 grudnia.
Wrzucam zdjecie 10t6d
20171121_141443-1548x2064.jpg
 

Załączniki

  • 20171121_141443-1548x2064.jpg
    20171121_141443-1548x2064.jpg
    424,4 KB · Wyświetleń: 516
@Mecenasowa27 i jak?
A co do płci to naprawdę jest za wcześnie. Za miesiąc już większe prawdopodobieństwo, że lekarz się nie pomyli. Ja powiem szczerze, że na prenatalnych to nawet nie śmiałam pytać o płeć bo ważne dla mnie było tylko czy bobas jest zdrowy.
Ja też nie pytałam,pod koniec badania sama zapytała, czy jestem ciekawa jej opinii w kwestii płci. No to powiedzialam, że pewnie ;)
Ja mam już parkę, więc naprawdę mi wszystko jedno co się urodzi, nawet jeśli za miesiąc się płeć zmieni to bez znaczenia,byle było zdrowe:yes:
 
reklama
Do góry