reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ale ,że jak zmniejsza się ich ilość ? uciekają jakoś czy jak?
Nie uciekają. Wody są m.in. produkowane przez dziecko..... Więc jak dziecko zaczyna byc gotowe to przestaje produkować-normalnie pije je, filtruje przez nerki i siusia i tak wkoło. A im bardziej gotowe to produkcja jest mniejsza.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
No właśnie ja mam tak. Wstałam rano z mężem on szykował się do pracy i mówię mi żeby spojżał bo chyba mam mniejszy brzuch. Mała rusza się zazwyczaj po moim jedzeniu. Ale czuję taki luz i ważna rzecz oddycha się lepiej. I mnie standardem jest nadal zgaga. Co nie zjem ona ciągle jest. I tak jakby łydki mi się kurczyły.
Ja mam luz już ze 2 tygodnie :D a wcześniej problemy żołądkowe tylko w 36 tygodniu,było mi niedobrze bardzo a teraz już jest ok. Brzuch bardzo nisko jest od ponad tygodnia(wcześniej mały siedział i tak nisko więc nie miałam problmów żołądkowo-oddechowych) ale dzidek chyba nie ma ochoty wychodzić bo ciągle zmienia pozycje :D
 
Nie uciekają. Wody są m.in. produkowane przez dziecko..... Więc jak dziecko zaczyna byc gotowe to przestaje produkować-normalnie pije je, filtruje przez nerki i siusia i tak wkoło. A im bardziej gotowe to produkcja jest mniejsza.
Czyli,że jest szansa na wypakowanie się w ten weekend :D
 
Cześć dziewczyny! No u mnie jak zawsze postraszyło! Nawet dzień seksu zaliczony Myślałam,że coś ruszy a tu du.. blada.Potem jakoś zasnęłam ale w nocy bóle budziły. I teraz ciągle tak samo! Ani się nie nasilają ani nic.
Mój mąż ma teorię, że ja sama psychicznie blokuje poród, bo mam za dużo na głowie, Może ma i rację, bo u mnie dzisiaj w domu u dzieciaków szaleję biegunka. Nic tylko zacisnąć nogi ;)


Ma rację! Mój mi wczoraj też powiedział,że mam wrzucić na luz bo jak tylko myśle,że chcę już urodzić to jak na złość nic nie będzie! Także wrzucam na luz!
 
Mam Maltan bephanten ale już chyba taka moja uroda, grunt że mleko jest jakoś pocisne, narazie żółtaczka malutka raczej nie powinna skoczyć z synem jednym miałam odrazu z drugim nie miałam wiadomo że odrobinkę wzrasta ale nie jest źle bo jest 6 a z 12 nawet wypuszczają

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Rybcia ja zakupilam takie nakladki na piersi ale te gojace co sie stosuje miedzy karmieniami tylkk nie bralam tych z medeli tylko na stronie smyka za 15zl chyba jakies nuna zamowilam wygladem takie same, 2kolezanki maja I chwala:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry