reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wspolczuje bardzo z tymi rozstepami:( u mnie wiele znajomych uzywalo po NoScar widzialam efekty naprawde fajne tez sie na ten preparat nastawialam, podobno wydajny bo wystarczy tylko po lini rozstepow rozprowadzac mala ilosc. W wieku 15 lat mialam straszne blizny po tradziku 4 miesiace okolo stosowalam nic nie widac:)
Ja stosuję Dermatix na blizny i już widzę róźnicę :) dwa tygodnie stosuję. Mam nadzieję,że po ciąży już bez rozciągnietej skóry zaczną szybciej znikać :)

a sa dziewczyy jakieś również bez przepowiadaczy czy ja sama taka odosobniona:(
Ja też bez przepowiadaczy. Tzn czasem mi twardnieje brzuch. Robił to całą ciążę więc dziwne byłoby gdyby teraz tego nie robił. Ale to nie skurcze.To po ćwiczeniach. Ostatnio nawet te twardnienia ustały ;)
 
reklama
Ja się cieszyłam, że zero rozstępów. Ale tylko do czasu. Raz się przebierałam i chłopak mnie potem uświadomił, że mam czerwone kreski na pośladkach :( a taka szczęśliwa bylam. Ech. Czasem lepiej żyć w niewiedzy ale trudno. Moja szwagierka ma cały brzuch w tygrysich pasach i jest z tego dumna. Zresztą słusznie.
 
Ja stosuję Dermatix na blizny i już widzę róźnicę :) dwa tygodnie stosuję. Mam nadzieję,że po ciąży już bez rozciągnietej skóry zaczną szybciej znikać :)


Ja też bez przepowiadaczy. Tzn czasem mi twardnieje brzuch. Robił to całą ciążę więc dziwne byłoby gdyby teraz tego nie robił. Ale to nie skurcze.To po ćwiczeniach. Ostatnio nawet te twardnienia ustały ;)
Dzięki efta22! Podobny termin mamy to trochę to pocieszające, te ostatnie tak się ciągną niemiłosiernie... nie da się cierpliwie czekać:(
 
Odnośnie imion... u nas starszny problem jak na złość na chłopaka mamy mnóstwo:) Wczoraj nam tak wpadła w ucho Róża... chcieliśmy imię krótkie i też z założenia, żeby było spoza rankingowej 10tki.. ale znowu nie jakieś wymyślne:( co sądzicie o tym imieniu... SZCZERZE:)
 
Róża pięknie ! :) my też jakoś tak nie chcemy tak typowego imienia ,ale akurat Kornelia nam się podoba. No ale Błażej to na pewno nie pierwsza 10 ;)
 
No ja mam 16kg na plusie poszło mi w sumie tylko w brzuch bo getry zakładam z przed ciąży i stanik tez [emoji23]:p i właśnie mi tak porozrywało ta skore tylko na brzuchu [emoji205] Róża ładne imię :) pokaże wam nawet
1496839475-aaaaaa.jpeg
ale trudno najważniejsze ze z małym wszystko ok a ja to i tak w bikini chodzić nie będę a do łóżka można ubrać sexy gorset [emoji23][emoji23] ewentualnie pomalować się na pomarańczowo i udawać tygrysice hahhaha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odnośnie imion... u nas starszny problem jak na złość na chłopaka mamy mnóstwo:) Wczoraj nam tak wpadła w ucho Róża... chcieliśmy imię krótkie i też z założenia, żeby było spoza rankingowej 10tki.. ale znowu nie jakieś wymyślne:( co sądzicie o tym imieniu... SZCZERZE:)
Moja prababcia miała na imię Róża i wołali na nią Rózia. ;) Mi się podoba Izabela i zdrobniale jest ładnie. Albo Alicja moje siostra ma tak na imię. Moja Klaudia raczej nie będzie miała zdrobnienia od imienia ale mój mąż mówi Klaudynka. Wypiłam Millera pistacjowego i mała zaczyna fikac.
 
U mnie dzis koniec terminu...i co? I du...pa... Nic sie nie dzieje...posprzatalam, zrobilam obiad, pojechalam na zakupy, zrobilam sernik na zimno i tylko bolu spojenia sie nabawilam....
Uwolnijcie mnie juz od tego brzucha....
Zobacz załącznik 809597

c55f3e3kq403a9og.png



O nie jesteś sama! Też chcę być uwolniona! Ból spojenia łonowego!! Hmmm skąd ja to znam!! Męczy mnie od paru dni i z dnia na dzień coraz silniejszy! Aż momentami wyć mi się chce!!!
 
Foxymama ja mam mały brzuch ,więc może będzie mi łatwiej pozbyć się tego dziadostwa bo jak skóra się zejdzie to może nie będzie aż tego tyle jak po większym brzuchu. Poza tym mi jakoś łatwo schodzą rozstępy. Na piersiach z początku ciąży już praktycznie nie ma śladu,na pupie i udach ich nawet nie widać bo po ćwiczeniach mam jędrną skórę :) może zdrowe odżywianie i zdrowy tryb życia mają wpływ na szybką regenerację skóry :)
 
reklama
Foxy współczuję. :( ja jako nastolatka ważyłam bardzo dużo bo ok 90kgna studiach schudłam i nawet ale to już z nerwów osiągnęła wagę 52 kg. Skóra flak rozstępy na ramionach biuście i brzuchu. Potem znowu przytyłam. Taka parabola. Teraz mam wspaniałego męża który jest chudy jak patyczak ale mnie kocha. Ja po porodzie będę stosowały OLEJEK BUSAJNA poczytajcie podobno są efekty.
 
Do góry