reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

O nieee, dobrze to nie wrozy :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

ale mieć taką stalową szyjkę jak moja to na serio trzeba mieć "szczęście" ;) nie ma co się sugerować bo i tak u każdej to inaczej przebiega. Ja tam np. nastawiam się, że teraz będzie lepiej ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
O ja Bellax zazdroszczę, że myślisz o seksie 2tyg. po cesarce! Matko ja jeszcze na tym etapie umierałam z bólu... pierwszy seks po połogu to był niewypał, do tego blizna bolała ‍♀️ale powoli powoli się unormowało




74703e3kkwoaumma.png
 
A mój jakoś się nie boi w ogóle ,ze coś zrobi dziecku. Często "to" robimy tylko o prostu płycej niż zwykle. Może się nie boi dlatego,że lekarz mówił ,że można to po prostu wie ,ze nic dziecku nie uszkodzi.:)
Ale szaleństwa nie ma z tym brzuchem :D
 
Już widzę ten strach w oczach mojego męża, gdy usłyszy o dniu seksu ;) on tak unika heh

W ogóle to zanim zaszłam to tak się naczytałam jaka to kobieta w ciąży jest seksi, jak życie seksualne rozkwita ;p U mnie nic z tych rzeczy się nie sprawdziło ;) Mąż powtarza, że mnie kocha, ale ewidentnie nie kręcę go w ciąży. To nie chodzi o dodatkowe kg ale o brzuch, w którym mieszka nasze dziecię.
 
Cześć [emoji254] zasnęłam dopiero o 3rano [emoji33] ale dlatego ze mój pies strasznie wył i drapał w drzwi wyjściowe , myśle ze suczki maja cieczke a on biedny wariuje [emoji23][emoji23] narazie leżę w łóżku mam tyle planów na ten dzień ze chyba aż nic nie zrobię [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć [emoji254] zasnęłam dopiero o 3rano [emoji33] ale dlatego ze mój pies strasznie wył i drapał w drzwi wyjściowe , myśle ze suczki maja cieczke a on biedny wariuje [emoji23][emoji23] narazie leżę w łóżku mam tyle planów na ten dzień ze chyba aż nic nie zrobię [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hehe.... Też z rańca miałam tyle siły,żeby wstać,że aż szok. No ale trzeba było małego do przedszkola zaprowadzić. A tak apropos dziewczyny na kiedy macie termin???
 
Już widzę ten strach w oczach mojego męża, gdy usłyszy o dniu seksu ;) on tak unika heh

W ogóle to zanim zaszłam to tak się naczytałam jaka to kobieta w ciąży jest seksi, jak życie seksualne rozkwita ;p U mnie nic z tych rzeczy się nie sprawdziło ;) Mąż powtarza, że mnie kocha, ale ewidentnie nie kręcę go w ciąży. To nie chodzi o dodatkowe kg ale o brzuch, w którym mieszka nasze dziecię.
U mnie jest dokładnie tak samo. Mówiłam mojemu że lekarz nie zabronił nam że jest ok ale on chce żebym urodziła za tydzień w piątek bo on bierze wolne i byłby psychicznie nastawiony. No tak ale żeby się tak dało zaplanować.
 
reklama
Do góry