reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Może probój więcej odciągnąć. Herbatki na laktację pij. A jak nie to trudno, nie przejmuj się rzeczami na które nie masz wpływu. Synek dojdzie do siebie i jeszcze się pocycujecie[emoji9][emoji9]

3jgxskjox8hy3b2y.png
Odciagam co 2.5h..pije falmatikery himane i inne gowna[emoji53]

 
reklama
Mlodamama czasem nie ma wyjścia i już. Laktatorem ciężko strasznie, wiem. Mimo tego że karmilam prawie 2 lata, mój rekord laktatorem to 40ml z obu piersi.

Apka mi pokazuje 9 dni do porodu i boję się teraz na odwrót, że zacznę już rodzic a tu syn goraczkuje i ma jakąś wysypke, takze dziś wizyta u pediatry a na wieczór mam zamówione jeszcze pranie kanapy :/

Powodzenia dla tych co już mogą i chcą, niech się szybko rozkręca

m3sxyx8dzur8ghzn.png

Zdrówka dla synka! Oby to nie było nic poważnego :/

Ja mojego już nie puszczam do przedszkola, głownie chodzi o to, by był zdrowy do badania (terminu nie znamy, ale mogą dzwonić w każdej chwili), ale też trochę boję się by nie złapał nic jak akurat urodzę




74703e3kkwoaumma.png
 
Zdrówka dla synka! Oby to nie było nic poważnego :/

Ja mojego już nie puszczam do przedszkola, głownie chodzi o to, by był zdrowy do badania (terminu nie znamy, ale mogą dzwonić w każdej chwili), ale też trochę boję się by nie złapał nic jak akurat urodzę




74703e3kkwoaumma.png
No dzieci zawsze wiedzą kiedy się rozchorować. Powodzenia z badaniami, życzę wyników po waszej myśli.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Zdrówka dla synka! Oby to nie było nic poważnego :/

Ja mojego już nie puszczam do przedszkola, głownie chodzi o to, by był zdrowy do badania (terminu nie znamy, ale mogą dzwonić w każdej chwili), ale też trochę boję się by nie złapał nic jak akurat urodzę




74703e3kkwoaumma.png
moja siostra 3 dni przed moim wyjściem ze szpiatala złapała jelitówka. - Ale taką że "schudła" 6kg i i tak musiałam wkońcu pojechać na IP na kroplówke. 3 dni nic nie jadła tylko piła a leciała z niej woda non stop- wkońcu zakładała moje wkładki Bella bo nie dało rady dobiegać do kibla [emoji33] tym bardziej jak ledwo stała na nogach. Ja byłam przerażona że mi Arturka załatwi ale pediatra powiedział że noworodki nie mogą mieć jelitówka [emoji1]uff
 
Kurcze ja wiem że w ciąży mózg opada do macicy robiłam dziś ostatnie badania u miałam TSH zrobić i zeżarłam EUTHYROX i jutro drugi raz muszę jechać wrrrrrr. Jutro ostatnia wizyta
 
moja siostra 3 dni przed moim wyjściem ze szpiatala złapała jelitówka. - Ale taką że "schudła" 6kg i i tak musiałam wkońcu pojechać na IP na kroplówke. 3 dni nic nie jadła tylko piła a leciała z niej woda non stop- wkońcu zakładała moje wkładki Bella bo nie dało rady dobiegać do kibla [emoji33] tym bardziej jak ledwo stała na nogach. Ja byłam przerażona że mi Arturka załatwi ale pediatra powiedział że noworodki nie mogą mieć jelitówka [emoji1]uff

Dobrze, że ty nie złapałaś!
U nas zwykle ospa wiosną w przedszkolu także to już gorzej - no, ale jak pisałam - to bardziej na wzgląd badań




74703e3kkwoaumma.png
 
Kurcze ja wiem że w ciąży mózg opada do macicy robiłam dziś ostatnie badania u miałam TSH zrobić i zeżarłam EUTHYROX i jutro drugi raz muszę jechać wrrrrrr. Jutro ostatnia wizyta

Uuuu... szkoda, że w laboratorium nie zapytały czy jestes bez tabletki.

P.s. Samo TSH nie ma zbytniej wartości diagnostycznej, ft3 i ft4 do tego zrób :)




74703e3kkwoaumma.png
 
A mnie coraz bardziej boli gardło [emoji24] najgorsze ze promieniuje w kierunku ucha....jak tu rodzic z takim bólem. Na tym zakichanym dyżurze dali mi paracetamol i tyle....mam wrażenie że to grubsza infekcja i nie obędzie się bez antybiotyku, a termin porodu na dziś. Na 15 jadę do innego lekarza. Jestem przyłamana....... [emoji26]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
reklama
Ja jestem po wizycie- skurczy 0;p ale sobotnie tyle dały, że mam już miękką-2cm szyjkę, rozwarcie na palec . Chciałam , żeby mi jakiś masaż zrobił albo cos tam poodklejał to powiedział, że jego zdaniem jak dziecko będzie gotowe to samo wyjdzie [emoji12] i tyle z mojego rodzenia. W piątek kolejna wizyta.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Do góry