reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Gratulacje Gemmina ;)

Mnie wczoraj tak spieło wieczorem,że myślałam,że to już.A co się okazało, obżarłam się kaszanką z grilla i tylko porządnie przeczyściło.:p Maż mi właśnie wyjechał na 2 tyg.do Niemiec, zostałam sama z dzieciakami i w razie W całą rodziną postawioną na baczność hhehe,A tak poza tym to oki. ;)
 
reklama
Hej.
Mnie w nocy obudziła chyba ze 3 mocniejsze skurcze, a nic się nie rozkręciło, choć jakoś czuje ze to może być dziś....

Wstaje ogarnąć małą do przedszkola.

Miłego dnia [emoji4]

7v8rikgno1ck7egs.png


trzymam kciuki zeby to bylo dziś :) wg mnie też idealny dzień na poród :D

ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
Ja dzis wizytuje ale nie pamietam na ktora! [emoji30] cos po 12 napewno ale mialam tej wizyty nie dotrzymac wiec nie zwracalam uwagi na polozna ktora mowia na ktora godzine hehe [emoji16] zadzwonie kolo 9 i zapytam [emoji3]
A nocka standardowo 3 razy siusiu + bol jak na okres i troche uda plecki czasami i czasami skurcz, 0 akcji i czekamy dalej [emoji6]
 
Prosze mnie walnac bo sama sie nie ogarne..dzis mam wyjsc do domku a synek zostaje na intensywnej..nosilam mu odciagniete mleczko po 20ml bo wiecej nie mam ale mu starczalo..tyle ze jak wyjde zostawie go nn 3-4 karmienia na mm..i mi sie chce plakac [emoji53]

 
Ja dzis wizytuje ale nie pamietam na ktora! [emoji30] cos po 12 napewno ale mialam tej wizyty nie dotrzymac wiec nie zwracalam uwagi na polozna ktora mowia na ktora godzine hehe [emoji16] zadzwonie kolo 9 i zapytam [emoji3]
A nocka standardowo 3 razy siusiu + bol jak na okres i troche uda plecki czasami i czasami skurcz, 0 akcji i czekamy dalej [emoji6]
Też dziś wizytuje [emoji6] ale na 15:50, ciekawe co tam mi powie

uwo95vsmas7vbggy.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Prosze mnie walnac bo sama sie nie ogarne..dzis mam wyjsc do domku a synek zostaje na intensywnej..nosilam mu odciagniete mleczko po 20ml bo wiecej nie mam ale mu starczalo..tyle ze jak wyjde zostawie go nn 3-4 karmienia na mm..i mi sie chce plakac [emoji53]

Może probój więcej odciągnąć. Herbatki na laktację pij. A jak nie to trudno, nie przejmuj się rzeczami na które nie masz wpływu. Synek dojdzie do siebie i jeszcze się pocycujecie[emoji9][emoji9]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Mlodamama czasem nie ma wyjścia i już. Laktatorem ciężko strasznie, wiem. Mimo tego że karmilam prawie 2 lata, mój rekord laktatorem to 40ml z obu piersi.

Apka mi pokazuje 9 dni do porodu i boję się teraz na odwrót, że zacznę już rodzic a tu syn goraczkuje i ma jakąś wysypke, takze dziś wizyta u pediatry a na wieczór mam zamówione jeszcze pranie kanapy :/

Powodzenia dla tych co już mogą i chcą, niech się szybko rozkręca

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Do góry