reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

@Gammina jak tam akcja postępuje?

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
reklama
To Wy idźcie rodzić, a tymczasem ja jeszcze zaciskam nogi :) Powodzenia dziewczyny :) :) :)
Ja jeszcze też zaciskam [emoji4][emoji23] jeszcze 2tyg. Musi Rozalka posiedziec w brzuchu...tylko czy bedzie chciała [emoji53] bo coraz czesciej brzuch mnie pobolewa i napina sie.
W sobotę mam jeszcze komunie. Za tydzień we wtorek mojej corki przedstawienie z zajęć teatralnych a w nastepna sobote dni rodziny i Nelki przedstawienie z przedszkola [emoji23][emoji23] do tego.jeszcze musze isc na kontrole z noga 19'06 wiec jeszcze 2 tyg. I moge rodzic [emoji23]

5djylbetecfse5n6.png
 
Powiem wam tak... spadajcie z tymi swoimi skurczami, odchodzacymi wodami i czopami [emoji12] [emoji12] [emoji12]
A tak na serio to zazdroszcze Wam przeogromnie bo dzis mielibysmy idealny dzien na rodzenie ;) oboje sie wyspalismy, wylezelismy, mieszkanie sprzatniete ;) wracamy z obiadu u tesciowej i wieczorem moglabym zaczac rodzic ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Zajaczku Ty jesteś tak nakręcona na to rodzenie teraz że wcale bym sie nie zdziwiła jakbyś przynosiła [emoji23] czego oczywiscie Ci nie życzę [emoji8]

5djylbetecfse5n6.png
 
Zajaczku Ty jesteś tak nakręcona na to rodzenie teraz że wcale bym sie nie zdziwiła jakbyś przynosiła [emoji23] czego oczywiscie Ci nie życzę [emoji8]

5djylbetecfse5n6.png
Jestem nakrecona bo mam dosc :) nie dosc, ze mi ciezko czasem, to jeszcze takie upaly a ja mam 3 sukienki do wyboru, jest mi gorecej niz innym, to jeszcze taka tykajaca bomba- nie wiadomo kiedy. To meczy :)
A znajac moje szczescie to owszem przenosze ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry