reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Już po badaniu, szyjka pół cm rozwarcie na dwa palce. Podobno tylko skurczy mi brakuje żeby rodzić.
Mały na usg wyszedł tylko 2800 ale liczę na błąd pomiaru bo noga np teraz wyszła krótsza niż 2 tyg temu, a przecież się nie skurczyl.
No i chyba przy pobieraniu albo zapomnieli mi hiv zrobić albo wyniku nie dali :/ bo na skierowaniu mialam. Teraz muszę tam iść jeszcze i wyjaśnić o co kaman.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Już po badaniu, szyjka pół cm rozwarcie na dwa palce. Podobno tylko skurczy mi brakuje żeby rodzić.
Mały na usg wyszedł tylko 2800 ale liczę na błąd pomiaru bo noga np teraz wyszła krótsza niż 2 tyg temu, a przecież się nie skurczyl.
No i chyba przy pobieraniu albo zapomnieli mi hiv zrobić albo wyniku nie dali :/ bo na skierowaniu mialam. Teraz muszę tam iść jeszcze i wyjaśnić o co kaman.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Uhuhu kolejny porod na dniach nam sie szykuje? [emoji16]
 
Ha radocha na maxa, bo to nie do końca to były straszaki, bo mam 1,5 palucha już :) Lekarz twierdzi, że ta wizyta za 2 tygodnie to nie będzie miała miejsca, ale mam ją zaklepać, bo jak nie urodzę to i tak chce mnie zobaczyć.
Ale szyjka się nie skróciła.
Powrót do domu miałam spokojny, lekarz klasycznie powiedział, że po tej wizycie mogę plamić więc plamię i z tego wszystkiego zaczął odchodzić mi czop!

I dalej się bujam z tymi moimi skurczami, więc skoro robią coś dobrego to niech robią [emoji1320]Ale idę się położyć, bo tak mnie wyszarpał, że ból jest jednak dość odczuwalny.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Znalazłam We [emoji16] ale w sumie też z pierwszego trymestru ale to pewnie starczy z nikim się nie bzykałam łącznie z méżem buhaha [emoji23] i co ja widzę kolejna babeczka urodziła wieelgachne gratulacje [emoji3]....ja chcę w przyszłym tyg, muszę poczekać aż kotka mi się okoci i wracam do sexsu ale ja sobie mogę chcieć [emoji58]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry