reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie o dziwo jest bardzo ciepło , ale pochmurnie i tak duszno. Chyba się coś większego szykuje..

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
U mnie tak sobie, rano popadał deszczyk, było chłodniej. Teraz wyszło słońce, ale nie jest tak gorąco. Ja to się z tego cieszę, bo ostatnio w te upały to umieram.
 
U mnie dzis ochlodzenie lunelo deszczem i teraz wychodzi slonce... ja wizytyje 5 dopiero, 9 dni do porodu podobno, myje okna chodze sprzatam wieszam firanki i tylko pobolewania i delikatne skurcze
 
U mnie bole okresowe to juz norma budze sie z nimi juz jakis czas w nocy przekrecam sie jak wieloryb wyrzucony na brzeg ale te dwa tygodnie chce jeszcze wytrzymac a pozniej niech lekarz masuje szyjke i jazda [emoji16]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
To u nas dzisiaj tak pol na pol z ta pogoda raz slonce dopieka i nie idzie wytrzymac a za chwile chumry przykryja i wtedy to jest super fakt parno ale wiaterek jest przyjemny do tego

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Zdenerwowałam się, że młoda się nie rusza i już miałam wizję jechania na IP... Na szczęście mąż dzisiaj w domu, zrobił mi sok z pomarańczy, leżę i liczę ruchy.
Są tak delikatne, że bez skupienia ich nie czuć! Ja wiem, że ma już mało miejsca, ale to jest stresujące [emoji58]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Gemmina ostatnio miałam to samo z ruchami, Mała się bardzo wyciszyła przez ostatnie dni ,ale teraz znowu aktywniejsza ;)
 
reklama
To u mnie nadal jakbym w ciąży nie była,gdyby nie brzuch ,nie mówiąc już o jakiś zwiastunach porodu.:szok: :D
 
Do góry