reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
No to ja mam 36 +1 i na plusie 20 kg :(
Piotruś waży 2900, na ostatniej wizycie nie sprawdzał mi szyjki.
Mój Mąż wymarzył sb zeby maly urodzil sie 19 w jego urodziny :D
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
Ostatnia edycja:
Mnie jakos dziwnie boli brzuch i troche tak jak na okres ale jednak ciut inaczej i jak wstane to boli bardziej... zaczal jakies 10 minut temu no ale zobaczymy co dalej z tego wyniknie
 
No to dziewczyny trzymam kciuki za jutrzejsze pobyty w szpitalu oby poszlo szybko i bez komplikacji i juz czekam na zdjecia maluszkow [emoji7][emoji7][emoji7] Monya gratuluje udanej wizyty i takich wiesci [emoji1]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Hehe jak sobie pomyśle teraz że za dwa dni miałam rodzić to mi się wydaje że to wieki temu było [emoji23]
Ale tak wgl to fajne są planowane cc. U nas szybciej ale i tak szłam już na oddział więc i tak już wszystko przygotowałam. A takto bym się denerwowała że tego nie mam czy tamtego... swoją drogą to dziewczyny jakie on ma pazury [emoji85][emoji33] mie umiałam mu ich obciąć bo takie jeszcze mięciutkie i zarośnięte z poduszeczkami i M. w pt leciał do sklepu po pilniczek dla bobasów. gdzie miał mega długie to cążki a reszte wypiłowałam [emoji23][emoji23] ale mieli ze mnie ubaw

Trzymam kciuki za jutro [emoji110][emoji110]
 
Ja się boję tego że zacznie się a bedę sama w domu i zanim mąż wróci...wiem ze poród to nie takie hop siup ,zwlaszcza 1 ale jednak to siedzi mi w głowie

ckaidqk3b3f86lfe.png

Ja tez sie o to martwie. Bo maz z pracy zeby do mnie dojechac jak cos ma 150km, na szczescie autostrada wiec jakos 1,5h mu to zajemie. A jak przycisnie to pewnie i mniej ;) Chyba ze gdzies korki go zlapia. Ale to musialabym miec pecha. Bo teraz wzial wiecej pracy do domu i do firmy jezdzi 3 razy w tyg. Wiec mam nadzieje ze zaczne rodzic albo wieczorem/w nocy, albo w dzien kiedy jest w domu:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez sie o to martwie. Bo maz z pracy zeby do mnie dojechac jak cos ma 150km, na szczescie autostrada wiec jakos 1,5h mu to zajemie. Chyba ze gdzie korki go zlapia. Ale to musialabym miec pecha. Bo teraz wzial wiecej pracy do domu i do firmy jezdzi 3 razy w tyg. Wiec mam nadzieje ze zaczne rodzic albo wieczorem/w nocy, albo w dzien kiedy jest w domu:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dacie rade. Do mojego zadzwoniłam o 11 że nie będę rodzić bo skurcze się nie piszą no to ten spoko, to zostaje sobie w pracy. A o 12.10 dziwnie do niego że o 13 mam cc[emoji23] . Do mnie ma 150 km, a jeszcze musiał czekać aż go ktoś na służbie zastąpi. I zdążył! Jak wjechałam na pooperacyjną to już na mnie czekał;)
 
Do góry