reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Właśnie miałam Ci pisać ze mam sztywny brzuch i zlapal mnie ból w górnej jego części nie w dolnej. Tak sobie myślę że to zależy od pozycji dziecka. Bo mój coś do góry się przeniusl a właściwie to już nie ma miejsca więc wypełnia cały brzug od dołu do góry. Aż dziwnie to wygląda. Mam dosłownie kwadratowy brzuch widać jaki on jest tam pozwijany. Nie chcę brać tej nospy jak już raz przetrwalam ten ból to wiem że jest okropny Ale przechodzi bo zasypiam w końcu. Więc tak myślę że skoro raz przeszło i dałam rade ... I tak co noc. Choć dziś tylko raz mnie złapal i nie było najgorzej. Wstaje wtedy siku co jest okropne bo boli wszystko scisniete ani wstać ani siku zrobić. Wracam zwijamy się w kulkę i jakoś przechodzi bo zasypiam. Na szczęście ja ze snem nie mam problemu. :)
Wlasnie moja tez ma dupsko pod samym cyckiem jak siedze i mysle, ze po prostu przy przekrecaniu moim ona jakos uciska no bo jak ?
A u mnie dalej brzuch po calosci twardnieje. W dzien tez nie bede brala nospy bo po co ale w nocy juz chcialam spac. I przeszlo :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Hej dziewczynki :) My tez już wstaliśmy, ja już nie pamietam co to znaczy mieć normalny luźny brzuch ,od jakiegoś czasu twardy jak kamień , dzis też mnie coś pobolewa tu i tam ale postanowilam się nie dać ,zjadłam sniadanko :) w piatek robilam ogórki małosolne ale jeszcze do konca nie są takie jakbym chciala ale u mnie dzień bez ogórków to nie dzień a te zielone wczoraj sie skonczyly, wziełam scopolan i luteinę i witaminy ,i wrócilam do łóżka :) złapalo mnie dziś takie dziwne swedzenie calego ciala :( juz 3 razy sie przebieralam i nicc,i stwierdzilam ze jakos przezyje nie chce mi się znowu wstawac i przebierac
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
To ja takir bole jak na okres tez mam juz jakis czas dzisiaj nad ranem to Mały tak naciskal na wyjscie ze czulam az takie klucie e szyjce i właśnie nacisk na odbyt do tego jak wstalam to brzuch jak kamień az m byl w szoku. I tez mam tak ze w nocy jak sie klade to mam wrazenie ze
pod skora jest tylko maluch i nic poza tym [emoji12]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Współczuję kochana [emoji8] ja od piątku też wiem co to ból spojenia [emoji33][emoji24] przez tą zwichnięta noge chodzic nie moge i jeszcze przez to moje chodzenie doszedł ból spojenia , a w nocy przekrecic sie z boku na bok graniczy z cudem [emoji33] nawet nie myślałam że aż tak może boleć , ide w środę do.lekarza i zobacze co lekarz na to powie..

5djylbetecfse5n6.png

Mój mi powiedział, że jak tak bardzo boli (musiał też pomoc mi wejść i zejść z fotela) to jest to wskazanie do cięcia :/
aczkolwiek mi się trochę poprawiło, nie wiem czy to oszczędzanie czy strach przed cc ;) ale spojenie mniej boli




74703e3kkwoaumma.png
 
Cześć dziewczyny [emoji5] nocka pieknie przespana , chociaż myslalam ze nie pospie przez bol brzucha oczywiscie jak na okres tylko prawie ciagly... [emoji20] i chyba u mnie tez na nic sie nie zapowiada a szkoda [emoji30] ja wczoraj myslalam ze sacza mi sie wody ale siedzialam na słońcu z zacisnietymi nogami wiec pewnie sie poprostu spocilam tam i bylo mokro i tyle [emoji23] [emoji23] bo potem nic takiego co mogloby wskazywac na wody sie nie lalo [emoji1] obmyslam plan na dzis i nie wiem czy leniuchowac czy kontynuować "s" -sprzątanie [emoji16] dziś umylabym okna przynajmniej na dole ale zobaczę jak moje chęci [emoji4]
 
Ja czekam u lekarza po ktg... Zaraz zasnę w tej poczekalni.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze pierwszy raz w nocy wstawałam 2 razy [emoji33] poza tym ja nie mam żadnych skurczy przepowiadających brzuch twardy mam cały czas czasem kłucie w szyjce .....liczę że mi się skraca ale ja czekam na 7 czerwca wcześniej nie planuje nawet torba nie spakowana. Tylko ten hemoroid daje mi popalić [emoji27]
 
Mój mi powiedział, że jak tak bardzo boli (musiał też pomoc mi wejść i zejść z fotela) to jest to wskazanie do cięcia :/
aczkolwiek mi się trochę poprawiło, nie wiem czy to oszczędzanie czy strach przed cc ;) ale spojenie mniej boli




74703e3kkwoaumma.png
Mnie niby to.spojenue bolało od dawna, ale nie aż tak :( i teraz o.kulach chodzilam i sie pogorszyło, tylko nie myslalam że aż taki to ból może byc [emoji24]
Taka sie kaleka czuje z tą noga teraz to spojenie i ten brzuch,, pod sam nos,,..
5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Mnie wczoraj jakoś dziwnie bolały biodra ,ale wieczorem ustąpilo i mam nadzieję ze dziś bd juz okey :) nie jestem przyzwyczajona do ttakiego nic nie robienia ,ale mąz mnie pilnuje zebym nie szalala :(
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
Do góry