reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Oj biedny Zajączku. I jak przeszło ? Mnie takie nocne bóle od jakiś kilku tyg męczą i za każdym razem myślę że się rozkręci. Kładę się na innej str wtedy, zwijam się i myślę sobie jak jednak usne to to nie jest jeszcze czas i zawsze usypiam. Średnio 1-2razy w nocy tak mam. I jest to okropny ból choć czasem bardziej bolesny a czasem trochę mniej. Tak że boli prawie całe ciało tak poniżej klatki piersiowej. :( Wtedy zawsze myślę że jak tak boli porod to ja dziękuję, nie rodze.

Ja mam podobnie... i tez zawsze zasypiam i myja. Kurde, meczace psychicznie to oczekiwanie...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj...moze cos sie rozkreca...ja wczoraj mialam taka nadzieje...ale przeszlo do rana...i potem cisza.... Za to mnie obudzil pierworodny z placzem ze boli go brzuszek.... I od tamtej pory nie spie...[emoji20]

Taki lajtowy mnie przy mlodym bral na poczatku ale z godz na godzine byl mocniejszy i czesty....wiec moze sie u ciebie rozkreci.....

c55f3e3kq403a9og.png
Minelo na tyle ze zasnelam. Teraz tylko ten bol na gorze brzucha przy wstawaniu i przekrecaniu.
Ale z tego wszystkiego umowilam sie wczesniej na rzesy i zdjecie hybrydy[emoji23]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
O to dobrze ,że to normalne. A miałam małego cykora ,że wody mi odeszły pod prysznicem czy coś ;)
 
Oj biedny Zajączku. I jak przeszło ? Mnie takie nocne bóle od jakiś kilku tyg męczą i za każdym razem myślę że się rozkręci. Kładę się na innej str wtedy, zwijam się i myślę sobie jak jednak usne to to nie jest jeszcze czas i zawsze usypiam. Średnio 1-2razy w nocy tak mam. I jest to okropny ból choć czasem bardziej bolesny a czasem trochę mniej. Tak że boli prawie całe ciało tak poniżej klatki piersiowej. :( Wtedy zawsze myślę że jak tak boli porod to ja dziękuję, nie rodze.
Przeszlo- niestety ;) mialam nadzieje, ze wezme a tu nic, ze beda bardziej bolesne. Bo to takie okresowe byly wiec spoko.
Ale gdzies tam w glowie mialam jeszcze blokade, ze gotowa nie jestem bo na paznokciach mam hybryde i w razie co co to bedzie ? Hahaha [emoji23] teraz nie boli juz ale boli ta gora brzucha. Chyba zadzwonie dzis do poloznej zapytam czemu tak...
A Ty nie chcesz wziac nospy na te bole w razie co ?
Przez to wszystko dopiero wstalam.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Zając mnie takie bóle męczą już jakiś czas;) miałam nadzieję na wizycie,że coś się zaczyna a tu dupa,wszystko długie i zamknięte.Ale wtedy jeszcze brałam nospę na bóle bo jeszcze byłoby ryzykownie i może przez to szyjka nie działała. Wczoraj czułam takie lekkie ukłucia w środku jak przed okresem i przy 2 boli mnie trochę odbyt też jak przed okresem a o bólach brzucha już nawet nie mówię i mam nadzieję ,że coś się już zaczyna powoli,bo chciałabym sobie rodzić w piątek kiedy mój gin będzie miał dyżur :D
 
Ja tak mam, rano jak leżę na wznak to mam prawie ze płaski brzuch :O ale sprawdzali mi wody w sobote i afi było 11, wody zachowane... Ale właśnie też jak dotykam to czuję tylko twarde części ciała mlodego
Ooo ja tez czuje tylko twarde :) bo kreci sie coraz mniej. Czasem.tylko gdzies czyms uderzy.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Heloł u mnie też już pospane. Czy Wy też czujecie taką złość na swoich mężów? Mnie mój często drażni, wkurza i denerwuje. W sumie nie robi nic złego, ale wystarczy, że czegoś nie odłoży na miejsce i już mi ciśnienie skacze.

Na męża? Na cały Świat [emoji23]Ale to wina bólu wszystkiego, frustracji i oczekiwania. Ale generalnie dużo się uśmiecham do ludzi [emoji39]
Przepowiadające coraz silniejsze i teraz to już norma że są codziennie... czy dobrze spałam? Jak sen od 1 do 7 można nazwać posłaniem... to tak [emoji39]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Przeszlo- niestety ;) mialam nadzieje, ze wezme a tu nic, ze beda bardziej bolesne. Bo to takie okresowe byly wiec spoko.
Ale gdzies tam w glowie mialam jeszcze blokade, ze gotowa nie jestem bo na paznokciach mam hybryde i w razie co co to bedzie ? Hahaha [emoji23] teraz nie boli juz ale boli ta gora brzucha. Chyba zadzwonie dzis do poloznej zapytam czemu tak...
A Ty nie chcesz wziac nospy na te bole w razie co ?
Przez to wszystko dopiero wstalam.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Właśnie miałam Ci pisać ze mam sztywny brzuch i zlapal mnie ból w górnej jego części nie w dolnej. Tak sobie myślę że to zależy od pozycji dziecka. Bo mój coś do góry się przeniusl a właściwie to już nie ma miejsca więc wypełnia cały brzug od dołu do góry. Aż dziwnie to wygląda. Mam dosłownie kwadratowy brzuch widać jaki on jest tam pozwijany. Nie chcę brać tej nospy jak już raz przetrwalam ten ból to wiem że jest okropny Ale przechodzi bo zasypiam w końcu. Więc tak myślę że skoro raz przeszło i dałam rade ... I tak co noc. Choć dziś tylko raz mnie złapal i nie było najgorzej. Wstaje wtedy siku co jest okropne bo boli wszystko scisniete ani wstać ani siku zrobić. Wracam zwijamy się w kulkę i jakoś przechodzi bo zasypiam. Na szczęście ja ze snem nie mam problemu. :)
 
reklama
Jezu dziewczyny dzis wstalam i prawie zemdlalam tak mnie boli to spojenie[emoji22][emoji22][emoji22] boje sie polozyc i usiasc bo pozniej jak wstaje to mam tak straszny bol jakbym miala kosci calusienkie polamane..mam juz dosc [emoji52] chlop od poludnia do 1 w nocy w pracy, spi do 9 rano i zostaje sama ze wszystkim w tym gratis dwoje dzieci(5 i 3 lat) ktore co chwile maja ciekawsze pomysly[emoji52]

Współczuję kochana [emoji8] ja od piątku też wiem co to ból spojenia [emoji33][emoji24] przez tą zwichnięta noge chodzic nie moge i jeszcze przez to moje chodzenie doszedł ból spojenia , a w nocy przekrecic sie z boku na bok graniczy z cudem [emoji33] nawet nie myślałam że aż tak może boleć , ide w środę do.lekarza i zobacze co lekarz na to powie..

5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry