reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

To prawda. Mnie to wkurzało na Maxa a teraz sama myślę i dziewczynach , ktrore miały już termin i mam ochotę zadzwonić i zapytać czy to już ;)

Moja bratowa miała termin na 22.04 mała w 36 TC przekreciła się z pośladek na główkę. W dzień terminu poszła do szpitala , ale ją odesłali do domu- nie było akcji porodewej. W ten piątek miała mieć wywołanie i oo Basia odwróciła się na pośladki [emoji16]Dziś ma mieć CC;D

3jgxskjox8hy3b2y.png
Mnie też to wkurzało ale tylko jak mnie Ktos widział i pytał- ej no chyba widać, ze nie urodziłam [emoji17] Bo jak ktos dzwonił z zapytaniem no to luz...
Ja w pierwszej ciąży to byłam nastawiona na SN na 100%. Teraz jestem przyhotowana na każda ewentualność. Może dlatego,że dużo tych cesarek wokół mnie...


nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
1493629059-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny, które podejrzewają u siebie niedobór magnezu polecam go w takiej postaci. Przez układ pokarmowy niestety magnez gorzej się wchłania niż przez skore...ja biore magnez w tabletkach i sypie ten proszek do kąpieli...można namoczyc stopy.
1493629201-aaaaaa.jpeg


nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Hejka dziewczyny u mnie od rana dosyć nie ciekawie znaczy staram się nie Panikowac ale jak wstałam to zaczął boleć mnie cały brzuch a teraz co jakiś czas tak jak na okres na dole i bardzo boli co jakiś czas i puszcza i za chwilę znowu. Teraz narazie mnie tak nie boli ale boli mnie tak jak by szyjka w środku. Czy coś się zaczyna? Mam się bać? Termin mam na 28go maja choć lekarz powiedzial że na pewno będzie wcześniej ale ze Az tak?

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka dziewczyny u mnie od rana dosyć nie ciekawie znaczy staram się nie Panikowac ale jak wstałam to zaczął boleć mnie cały brzuch a teraz co jakiś czas tak jak na okres na dole i bardzo boli co jakiś czas i puszcza i za chwilę znowu. Teraz narazie mnie tak nie boli ale boli mnie tak jak by szyjka w środku. Czy coś się zaczyna? Mam się bać? Termin mam na 28go maja choć lekarz powiedzial że na pewno będzie wcześniej ale ze Az tak?

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Weź sobie nospę i prysznic. Zobaczysz czy przejdzie czy się zacznie.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Hejka dziewczyny u mnie od rana dosyć nie ciekawie znaczy staram się nie Panikowac ale jak wstałam to zaczął boleć mnie cały brzuch a teraz co jakiś czas tak jak na okres na dole i bardzo boli co jakiś czas i puszcza i za chwilę znowu. Teraz narazie mnie tak nie boli ale boli mnie tak jak by szyjka w środku. Czy coś się zaczyna? Mam się bać? Termin mam na 28go maja choć lekarz powiedzial że na pewno będzie wcześniej ale ze Az tak?

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Może weź nospe i magnez, połóż się i Sprawdź czy ucichną bóle? Bo jeśli sie zaczęło to no spa nie da rady...

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Wydaje mi się że zostawili by mnie na oddziale bo ja na ktg chodziłam do szkoły rodzenia a dziś zamknięte :(

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chodze na ktg. I jak nic nie pokazuje to do domu wracam. [emoji4] jak cos sie zaczelo no to niestety moga cie zostawic. Ale lepiej jechac niz żałować ze sie nie pojechalo [emoji4]
 
Do góry