reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Pociesze, ze ja od tygodnia juz 8 z przodu[emoji6]


8-ki też nie miałam.... [i tu kurtyna milczenia...]...:p

Phi, wasze 7 czy 8 z przodu mają się nijak do mnie [emoji12][emoji12][emoji12]






74703e3kkwoaumma.png

Heheheh... no nie?:-))))
 
reklama
Witam się po wizycie. Wszystko ok z dzidzią , główka do dołu :) yupiii:)
Waży ok 2100,przystopował o tydzień z tyciem. Ostatnio przytył ok 800-900 gram a teraz tylko 400.
Prawie cały miesiąc nie jadłam kurczaków tylko świnkę,bo akurat zabiliśmy i popatrzcie co te sklepowe kurczaki i indyki napchane hormonami wzrostu robią :O
Ale i tak przewidywana waga na 40 tydzień to ok 3500 ,więc jak na pierwsze dziecko nieźle.
Płci nie było nic a nic widać taki pozawijany :D mówię jako On,bo niby w którymś tygodniu było ,że chłopiec na 100%(tak dobrze było widać) ale teraz i tak nie jestem pewna. Poród pokaże,ciuszki i tak w neutralnych kolorach raczej kupujemy.

Koniec ze współżyciem :( musimy sobie radzić inaczej. To będą ze 3 miesiące posuchy,nigdy tyle nie wytrzymałam :D

BTW w poczekalni były dwie kobiety o których myślałam ,że już będą rodzić a gdy mąż ich słuchał,gdy ja wyszłam to okazało się,że mają termin po mnie . SZOK.Jedna miała taki brzuch ,że ledwo szła. Czułam się przy nich jak początkująca ciąża mimo iż wydaje mi się,że mam duży brzuch.
 
I ja również 7 z przodu,ale wszyscy mówią że po mnie nie widać,więc nie jest źle :D to pewnie też dzięki temu,że ja również z tych wyższych :)

Witam nową Mamusię ;)

A My po ostatnich zajęciach w szkole rodzenia,ale ten czas leci! Z samej szkoły jestem średnio zadowolona,bo raczej wiele nowego nie wniosła..ale chociaż taki plus,że kilka Pań poznałam,które tam pracują,bo nie mam u nich lekarza prowadzącego.
 
Jak ja nie mogę doczekać się wizyty, dzisiaj miałam dwa bolesne skurcze i parę twardnień ale zapierdzielam od rana [emoji58]dzieci mi w dupę dały non stop się kłócą i jeszcze coś ich bierze jakieś przeziębienie lub astma bo mają smarki i starszego poddusza [emoji58] jutro siedzi w domu... Będą się znowu kłócić padam na ryj i cierpną mi plecy

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry