reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Biedna pamiętam jak sama leżałam a miałam tylko ciśnienie co 3 godziny współczuję a jak dziewczynki??

f2w3qqmz0qjoloi2.png
[/QUOTE]
Dzieciaki ok... Uciekają przed KTG, złośliwe bestie. Nawet małe skurcze na ktg mi się piszą więc jest szansa że zacznie się przed weekendem. Dzieci są gotowe więc czekamy na rozpoczęcie akcji...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
łączę się w bólu [emoji23]5 rano słuchają tętna. 6 temperatura. 6.30 podłączyli magnez. o 8 go odłączą i podadzą antybiotyk. 9 obchód. 9.30 śniadanie. koło 10 ktg na godzinę. 12 magnez znów na ok.1.5h. potem obiad, tętno, ktg, badania, słuchanie Tętna, masakra...

w57vyx8dubspq12k.png
Bellax to dorzucić jeszcze 22, 24, 3 w nocy, a od 6 to już się zaczyna życie pełna parą, KTG leki i cała reszta....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE][/QUOTE]
nie chciało mi się dalej pisać [emoji23][emoji23] bo noc również pełna wrażeń hehe. fajnie że się nami zajmują ale jestem bardziej zmęczona tym pobytem niż jakbym do szkoły chodziła [emoji26][emoji33]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Hejka!
Dziewczyny które chcą dostęp poproszę o info na priv co byście mi się nie pogubiły no a potem chwilę cierpliwości. Czekam do wieczora co by załatwić za jednym razem.
Mrówka chyba ma dostęp.
Któraś pisała że jej wcięło? Też napisz może uda się coś wykombinować bez czekania znowu na dostęp.

Gratuluję dużych dzieciaczków! Ja ostatnio miałam usg w 23tc [emoji17] jeszcze tydzień muszę wytrzymać. Mojego wyniku z krwiodawstwa niby jeszcze nie ma oszaleję.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojoj Madireiro ,kolejna do zamarwiania nas ,dobrze ze to juz duzy chlopak ,A jakie cisnienie mialas?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jestem na maksymalnej dawce leków (Dopegyt x 6) i mam 145/90 ale skoki na 180/110 i to jest to zagrożenie :(

Ty przyjdziesz a ja może wyjdę;) ciesz się że duży chłopiec bo to działa na jego korzyść;)

w57vyx8dubspq12k.png

To masz czas do poniedziałku, potem ja przejmuję Twoją wartę:)

Dobrze, ze dzialaja za wczasu i na zapas..ja jak zobaczylam wody teraz ze kapią to mialam istny zawal a po sterydach jakos mi lzej, ze choc tyle moglam malemu pomoc..


Oj tak... u mnie właśnie te sterydy też prewencyjnie. Na szczęście szyjka twarda i zamknięta. Jesli będą mnie ciąć wcześniej to tylko ze względu na ciśnienie i stan przedrzucawkowy zagrażający życiu matki i maleństwa.

I co Ci lekarz mowil na duze dziecię ?
My matki malych gigantów łaczmy się ;)

p19u9jcg81ehxczt.png

Własnie lekarz mi mówi, że dziecko jest w normie:) Idealnie:) A pomiary z usg mieszczą się w błędzie pomiaru +-300 gr:)
 
Witam was Kochane.

Mam ostatnio kiepskie dni chyba. Niby jest wszystko ok a to tu coś dźgnie a to tak coś zaboli. W nocy mam wrażenie ze boli mnie jajnik jak mała glowka kręci. Powoli chciałabym juz poród choć wiem ze 34 tc to jeszcze wcześnie.

 
Witam was Kochane.

Mam ostatnio kiepskie dni chyba. Niby jest wszystko ok a to tu coś dźgnie a to tak coś zaboli. W nocy mam wrażenie ze boli mnie jajnik jak mała glowka kręci. Powoli chciałabym juz poród choć wiem ze 34 tc to jeszcze wcześnie.

Widzę że zaczyna się nam cierpliwość kończyć. Będziemy tęsknić za tym stanem ale lekko nie jest. U mnie pół dnia w łóżku i stękanie, co to za życie [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę że zaczyna się nam cierpliwość kończyć. Będziemy tęsknić za tym stanem ale lekko nie jest. U mnie pół dnia w łóżku i stękanie, co to za życie [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie najgorsza jest noc bo obudze się bo chce mi się siku i zapomnę ze jestem w ciąży. Jak się zerwe do kibelka...... to aż jekne z bolu

 
Dla mnie najgorsza jest noc bo obudze się bo chce mi się siku i zapomnę ze jestem w ciąży. Jak się zerwe do kibelka...... to aż jekne z bolu

Jak możesz zapomnieć, toć to sturlać się trzeba [emoji23] ja się budzę bo mi biodro dretwieje to na którym leżę i muszę się obrócić. Ach co to jest za ból... I tak w kółko całą noc a nad ranem siusiu.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry