reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień dobry.

Heda trzymam kciuki za maleństwa! Oby urodziły się silne i zdrowe [emoji1307]

Bellax trzymam kciuki i za wasz dwupak [emoji1307]

U mnie bezsenna noc, już za mocno się stresuję, wykończę się do czasu badań :/




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Jaki grzeczny chłopiec! I szyjka takaz łaskawa tylko pozazdrościć! Mój złośnik już dość długo siedzial główka do dołu ale ok tydzień temu postanowił że mu się nie podoba i woli kopać w pęcherz i nie wiem jak to teraz z nim będzie :D
Powiem Ci ze tez myślałam że się nie odwrócił bo tak odczuwalam kopniaki itp, a to jednak nie nóżki tylko główka tak napiera.
Oby i u Ciebie tak było :-) :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My już po wizycie. Nikoś się obrócił, jest już główka w dół ;-)
Waży 2064g <3 i jest zdrowy. Szyjka 4cm zamknięta.
Wizyta kolejna za 3 tygodnie z ktg, plus pobranie paciorkowcow ;-)
Chwilo trwaj :-*

Trzymam teraz kciuki za Was kochane :-*

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Super wieści;)
My też już po. Artek znów głową do góry [emoji23] waży 2200g więc w razie W. duży już jest uff. dziś zaczęłam 33t0 więc dzidzia coraz lepiej przystosowana do przyjścia na świat. Sterydy też już raczej zadziałały więc jestem spokojniejsza. Na usg znów miałam skurcz i pani doktor stwierdziła że do szkoły to raczej już nie wrócę. Na razie mam leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć bo jak wstaje to brzuch się bardzo spina - nie chcieli mi przez to zrobić usg ale uznali że lepiej za godzinę nie będzie;( Mimo wszystko liczę że jutro wyjde i będę sobie odpoczywać w domku

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dzień dobry.

Heda trzymam kciuki za maleństwa! Oby urodziły się silne i zdrowe [emoji1307]

Bellax trzymam kciuki i za wasz dwupak [emoji1307]

U mnie bezsenna noc, już za mocno się stresuję, wykończę się do czasu badań :/




74703e3kkwoaumma.png
Arya kiedy masz wizytę? Nie mart się [emoji8] zobaczysz, małemu tak jedzonko przez święta zasmakowalo ze jeszcze przegoni swoich kuzynów z forum [emoji6]

16udskjopmtfyunf.png
 
Super wieści;)
My też już po. Artek znów głową do góry [emoji23] waży 2200g więc w razie W. duży już jest uff. dziś zaczęłam 33t0 więc dzidzia coraz lepiej przystosowana do przyjścia na świat. Sterydy też już raczej zadziałały więc jestem spokojniejsza. Na usg znów miałam skurcz i pani doktor stwierdziła że do szkoły to raczej już nie wrócę. Na razie mam leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć bo jak wstaje to brzuch się bardzo spina - nie chcieli mi przez to zrobić usg ale uznali że lepiej za godzinę nie będzie;( Mimo wszystko liczę że jutro wyjde i będę sobie odpoczywać w domku

w57vyx8dubspq12k.png
Silne i duże chłopaki, zdrowo rosną a to najważniejsze.
Leki zadzialaja odpoczniesz w domu i zobaczysz, że mały wyjść nie będzie chciał ;-) :-*

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super wieści;)
My też już po. Artek znów głową do góry [emoji23] waży 2200g więc w razie W. duży już jest uff. dziś zaczęłam 33t0 więc dzidzia coraz lepiej przystosowana do przyjścia na świat. Sterydy też już raczej zadziałały więc jestem spokojniejsza. Na usg znów miałam skurcz i pani doktor stwierdziła że do szkoły to raczej już nie wrócę. Na razie mam leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć bo jak wstaje to brzuch się bardzo spina - nie chcieli mi przez to zrobić usg ale uznali że lepiej za godzinę nie będzie;( Mimo wszystko liczę że jutro wyjde i będę sobie odpoczywać w domku

w57vyx8dubspq12k.png
No i tak trzymać [emoji106][emoji106][emoji106] Supcio [emoji6]

16udskjopmtfyunf.png
 
Arya kiedy masz wizytę? Nie mart się [emoji8] zobaczysz, małemu tak jedzonko przez święta zasmakowalo ze jeszcze przegoni swoich kuzynów z forum [emoji6]

16udskjopmtfyunf.png

Wiesz co, ja to się bardziej martwię o badania starszego synka :/ pisałam o tym wczoraj, idziemy 8 maja na oddział... tylko wlasnie boję się, że do tego czasu albo mnie położą albo nie wiem co. Poza tym sam pobyt bedzie beznadziejny. Wiem jak moj synuś reaguje na pobyty, potem wiele miesięcy ma lęki nocne, jest nieufny, no i oczywiście bawimy się mln razy dziennie w badania - tak odreagowuje :/

A o Marcelka swoją drogą się martwię, teraz w pt jadę do Bydgoszczy




74703e3kkwoaumma.png
 
Dzień dobry.

Heda trzymam kciuki za maleństwa! Oby urodziły się silne i zdrowe [emoji1307]

Bellax trzymam kciuki i za wasz dwupak [emoji1307]

U mnie bezsenna noc, już za mocno się stresuję, wykończę się do czasu badań :/




74703e3kkwoaumma.png
Wiem, że łatwo mówić ale postaraj sie nie martwić... Kiedy wizyta?
Super wieści;)
My też już po. Artek znów głową do góry [emoji23] waży 2200g więc w razie W. duży już jest uff. dziś zaczęłam 33t0 więc dzidzia coraz lepiej przystosowana do przyjścia na świat. Sterydy też już raczej zadziałały więc jestem spokojniejsza. Na usg znów miałam skurcz i pani doktor stwierdziła że do szkoły to raczej już nie wrócę. Na razie mam leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć bo jak wstaje to brzuch się bardzo spina - nie chcieli mi przez to zrobić usg ale uznali że lepiej za godzinę nie będzie;( Mimo wszystko liczę że jutro wyjde i będę sobie odpoczywać w domku

w57vyx8dubspq12k.png
No i to jest pozytywne nastawienie..
A w szkole chyba pojda Ci na reke i zaliczysz te przedmioty jakos w domu?

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Ja sie dzisiejsza noc znów snułam po domu jak cień... Mało tego o 1 w nocy zjadlam platki z mlekiem i poprawilam 3 pomaranczami!

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Do góry