reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Mojej siostrze snilo sie dzis, ze urodziłam w 4.5 h [emoji6] proroczy ? ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja sie przyznam że przez święta poprasowałam i przygotowałam częściowo walizkę.Także te podstawowe rzeczy mam gotowe.Do kupienia pozostały mi jeszcze wanienka + apteczne akcesoria ale to w każdej chwili mozna dokupić.
 
Ello dziewczyny...Wygląda na to że będę z was pierwsza, właśnie wylądowałam na patologii, wody odeszły, dostałam sterydy zobaczymy co będzie dalej. Obstawiam że do środy będziemy po...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]

O rany to się dzieje!!!! Heda trzymam kciuki za Ciebie i maleństwa :-)

Ja też dołączam do tych nieogarniętych i niestety przytytych. Nie ma jeszcze torby, za to ponad 10 kg na plusie :p
 
My sobie nadal leżymy na patologii, wody się lekko sączą, skurczy brak, dostałam antybiotyki profilaktycznie by się zakażenie nie wydało, dzwoniłam do swojego lekarza kazał się nie martwić, ma zajrzeć potem do mnie... Może jeszcze USG mi zrobią, na razie liczą na to że uda się przetrzymać 2-3 dni by sterydy zadziałały...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Ja na szczęście już wszystko mam uff.. Wystarczy uprać i poprasować. Muszę dokupić tylko Tamtum Rosa i Octedin. Myślę też o poduszce do karmienia i karuzelce i koniec :D jeśli chodzi o sprawy zakupowe to czuje ulgę:D

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
My sobie nadal leżymy na patologii, wody się lekko sączą, skurczy brak, dostałam antybiotyki profilaktycznie by się zakażenie nie wydało, dzwoniłam do swojego lekarza kazał się nie martwić, ma zajrzeć potem do mnie... Może jeszcze USG mi zrobią, na razie liczą na to że uda się przetrzymać 2-3 dni by sterydy zadziałały...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
A ile ostatnio twoje dzieci wazyly? Chyba z wagą problemu raczej nie miały.

 
A ile ostatnio twoje dzieci wazyly? Chyba z wagą problemu raczej nie miały.

[/QUOTE]
Na tyle ile można wierzyć USG to miały prawie 1,9kg jakiś tydzień temu

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Do góry