reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mnie dzisiaj napadły myśli,
że nie dam rady sobie z kolejnym dzieckiem. Juz obecna 4 daje mi nieźle w kość. Czas ekscytacji przeradza się pomału w przerażenie.
Po takim treningu z czwórka napewno sobie poradzisz.! Swoją droga to szacun...ja sie czasem zastanawiam jak to będzie z dwojka...

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Mój Syn to ma ze mną przerabane ;) u mnie krótka piłka zazwycZaj jest i jeśli chodzi o jakieś poważne sprawy to zazwyczaj przyJego jakimś sprzeciwie wystarczy, ze jeszcze raz na Niego spojrze i już ogarnia temat :) z tym, ze On jest już na tyle duży, ze jak z czymś przegnie to sam po chwili krótszej lub dłuższej zauważa, ze zrobił źle i przeprasza. czasem też w związku z tym sobie myślę, ze po co mi drugie znowu takie nieogarniete i wszystkiego trzeba uczyć ;) ;) ;)
 
Czekam jeszcze chwile i chyba jadę na IP. skurcze robia się bolesne i mam je znow od ok 3h. dzwoniłam do położnej i nastraszyła mnie porodem przedwczesnym. Ja mam dość wysoki prog bólu i wolałbym żeby się nie okazało że faktycznie rodze

w57vyx8dubspq12k.png
Bellax P ,daj znać później jak będziesz mogła. Trzymam kciuki by to nie było to

Zapewne kombo dopegyt+pogoda :/
Ja normalnie mam jakoś 110/65 i kawka mi pomaga ,szczególnie jak w głowie się kręci

Mnie dzisiaj napadły myśli,
że nie dam rady sobie z kolejnym dzieckiem. Juz obecna 4 daje mi nieźle w kość. Czas ekscytacji przeradza się pomału w przerażenie.
Ja mam nadzieje że mojemu przejdzie do tego czasu butnt 2-latka, chyba że już na stałe taki będzie :D bo melise litrami będe pić :)
 
Moj puki co sprząta , wszystko na swoje miejsce odnosi ,tylko trzeba mu pomóc zaczac zbierać klocki. Puki co jak mu powiem ,że powiciągam zabawki odkurzaczem to szybko zbiera :D
 
reklama
Bellax trzymam kciuki żeby to się wyciszylo!!

Mama mnie boli prawa strona brzucha jak sie w nocy przekrecam aż jecze, a mąż na baczność staje.
 
Do góry