reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

jest źle. narazie leżę na porodówce. próbują wyciszyć skurcze

w57vyx8dubspq12k.png
Dobrze ze pojechałaś w takim razie..Jestes bardzo dzielna!Bedzie dobrze!
 
reklama
Bellax dobrze że tam jesteś zaaplikują ci magnez i nospe, najważniejsze aby maluszkowi nic nie było dasz radę w razie co już jest to silny chłopak

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale z tego co kojarzę to trójka jest "dostana" ;) więc chyba nie są z Wami cały czas?
Jeśli tak to jesteś hardkorem ;)

Tak, nie wszystkie są z mojej macicy,
ale ostatnio się trochę pozmieniało i są na stałe. Pierwsze miesiące były trudne, teraz jakoś nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. No i właśnie w tym uporządkowanym chaosie, gdzie godziny na siebie/dla mnie i męża ciągle są na minusie, ma się pojawić jeszcze jedna mała Istotka domagająca się uwagi. Jak przeżyje pierwszy rok, to sama się wyświęcę.
1492284083-aaaaaa.jpeg
 
Trudno. Wogole to na prawym boku jestem kopana, na lewym mi niewygodnie jakos...na plecach nie mogę oddychac.. Do tego ostatnio obudzilo mnie moje chrapanie [emoji33] cala noc pije i sikam na zmiane...juz wiem czemu mi sie tak pic chce. Nic dziwnego skoro tak spie oddychajac przez buzie.
I do tego sny! Koszmary po których pol dnia nie moge dojsc do siebie. I to wszystko zaczelo sie jakis tydzień temu...

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png

Ja na lewym jestem kopana, na prawym nie umiem a na plecach mi nie wygodnie. Do tego mam jakas alergie i mam katar. Oddycham przez usta w nocy duzo pije i siaam... i znow to samo i kolo sie zamyka...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Do góry