reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja jak w kwietniu na ginekologii leżałam to miałam ochotę walnąć w ryja księdza który jak wchodzil na salę to chyba czuł się jak na ambonie bo na cały głos "szczęść Boże" ze wszystkie dosłownie na baczność wstawałyśmy. A później się zmądrzyłam i na noc zatyczki w uczy i miałam go w dupie rano.bo go nie slyszalam.

Moze oni myślą że w szpitalu to snu nie potrzeba i cały czas sobie siedzimy żeby ich słuchać. Ja rozumiem że przychodzą wczesnie do pracy albo noc cała muszę siedzieć ale po co tak głośno to pokazywać i akcentowac się krzykami..
 
Jak ja lezalam przed porodem w szpitalu to u nas co dwie godziny chodzily polozne, nawet w nocy i sprawdzaly tetno dzieci :)
To akurat mi nie przeszkadza ale zależy też w jaki sposób to robi. Są takie co cicho wchodzą i szepcza żeby Cię nie wybudzić w takim amoku a ta w nocy normalnie bach drzwi bach światło najważniejsze jakie jest cała oświetlona sala jeszcze podchodzi to krzyk że przyszła sprawdzić to to i to. No fajnie ale po co taka głośno?
 
Jednak jutro będą mnie badali.. Dziś jeszcze chcą obserwowac ktg i takie podstawy.. A no i nadal na pasiew czekają.
 
Od 3 dni jestem znów przeziebiona ale dziś to już na maxa. Nie chce iść do lekarza bo znów mi da leki a ja już ich brałam w ciąży za dużo. Pije stodal, biore wit. C i psikam tamtum verde. Mam też tabletki *spam* na gardło ale nie działają. Jakiś domowy sposób na nieziemski ból gardła ?

w57vyx8dubspq12k.png
Przechodziłam taki ból przed wczoraj i jak z nieba spadło mi gorące mleko z sokiem malinowy dosłownie jak ręką objął więc spróbuj coś napewno zlagodzi [emoji5][emoji6]

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
O rany [emoji44]Ale się porobiło... Wionatq trzymaj się [emoji8] pokaż im tam szpitalu kto rządzi [emoji48]
Arya powodzenia [emoji11] Mam nadzieję że to tylko błąd usg
Mam wizytę jutro i szczerze powiem zaczęłam się bać [emoji53] ostatnio miewam doła... Tak myślałam że na końcówce to już z górki, ze nerwy mamy już za sobą a tu inaczej [emoji22] muszę poszukać dobrze i odnaleźć mój optymizm [emoji6]
Dziewczyny trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Do góry