reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cześć dziewczynki. Nadrobie to Co naskrobałyście do wieczora a póki co melduję się z karetki ze Szczecina do Polic. Wczoraj przyjęli mnie na odział gastrologiczny dopiero o 22 (!). A czekałam od 17 heh... no ale dobre i tyle teraz wiozą mnie na konsultacje ginekologiczne do Polic i jak sie okaże wszystko okej z dzidzią to wprowadza mi sterydy na to moje biedne jelitko... Także proszę o kciuki co bym szybko wróciła do córci do domu, na sama myśl, że jestem 130 km od niej mnie boli :( Ale coś za coś.. . :)

 
reklama
Cześć dziewczynki. Nadrobie to Co naskrobałyście do wieczora a póki co melduję się z karetki ze Szczecina do Polic. Wczoraj przyjęli mnie na odział gastrologiczny dopiero o 22 (!). A czekałam od 17 heh... no ale dobre i tyle teraz wiozą mnie na konsultacje ginekologiczne do Polic i jak sie okaże wszystko okej z dzidzią to wprowadza mi sterydy na to moje biedne jelitko... Także proszę o kciuki co bym szybko wróciła do córci do domu, na sama myśl, że jestem 130 km od niej mnie boli :( Ale coś za coś.. . :)

Trzymam kciuki żeby wszystko poszło szybciutko i sprawnie;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja to wogole mam pokrecony zyciorys hehehe.... Córkę urodziłam mając 21 lat. Uważam, że byłam juz gotowa na macierzyństwo. Nie czułam sie za młoda [emoji57] gdy Mała miała 3 lata w związku zaczęło sie sypać...wkoncu zostawiłam jej ojca ale on sie bardzo starał... I wkoncu chyba po roku jego starań wróciłam. I jestem w ciąży. Byłam i jestem pełna wątpliwości... Ale mam nadzieję, ze tym razem będzie już dobrze.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki. Nadrobie to Co naskrobałyście do wieczora a póki co melduję się z karetki ze Szczecina do Polic. Wczoraj przyjęli mnie na odział gastrologiczny dopiero o 22 (!). A czekałam od 17 heh... no ale dobre i tyle teraz wiozą mnie na konsultacje ginekologiczne do Polic i jak sie okaże wszystko okej z dzidzią to wprowadza mi sterydy na to moje biedne jelitko... Także proszę o kciuki co bym szybko wróciła do córci do domu, na sama myśl, że jestem 130 km od niej mnie boli :( Ale coś za coś.. . :)

Trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!

nzjdskjonw5i1pge.png
 
Cześć dziewczynki. Nadrobie to Co naskrobałyście do wieczora a póki co melduję się z karetki ze Szczecina do Polic. Wczoraj przyjęli mnie na odział gastrologiczny dopiero o 22 (!). A czekałam od 17 heh... no ale dobre i tyle teraz wiozą mnie na konsultacje ginekologiczne do Polic i jak sie okaże wszystko okej z dzidzią to wprowadza mi sterydy na to moje biedne jelitko... Także proszę o kciuki co bym szybko wróciła do córci do domu, na sama myśl, że jestem 130 km od niej mnie boli :( Ale coś za coś.. . :)


Moooooocno trzymam kciuki!!!! Z dzieckiem na pewni wszystko w porządku. Mam nadzieje że leki szybko pomogą na jelita i będziesz mogła wrocic do domu [emoji8]


svch3e3kmlns0urx.png


er3m3e5e8iqnaksz.png


82doanlisuo8ommh.png
 
Polusiowa spokojnie, masz niewielka niedoczynnosc, nie powinno to wpłynąć na ciąże. Ja przy pierwszym dziecku miałam 4,1 do II trymestru bo dopiero wtedy trafiłam do lekarza.


svch3e3kmlns0urx.png


er3m3e5e8iqnaksz.png


82doanlisuo8ommh.png
 
Dziewczyny ja sie przy was czuje jak dinozaur :( mam 32 lata, jak urodzę to bedzie juz 33 :(

Trochę zwlekaliśmy z decyzja, bo studia, praca, budowa, potem trochę nam zeszło ze staraniami i pierwsza ciąża stracona..... Nie żałuje bo mamy bardzo stabilna sytuacje, spokojnie mogliśmy sobie pozwolić na kolejne dziecko. Dużo osób jest przekonanych ze teraz zaliczyliśmy wpadkę, bo tak szybko znowu w ciąży, ale ja po prostu czuje ze nie robię sie młodsza, ze każda kolejna ciąże gorzej znoszę wiec na co czekać? Teraz trzeba wziąć sie w garść, zagryźć zeby, bo czeka nas ciężkie 3-4lata ale potem, mam nadzieje ze bedzie wesoła gromadka która bedzie sie wspólnie bawić a my trochę odetchniemy.


svch3e3kmlns0urx.png


er3m3e5e8iqnaksz.png


82doanlisuo8ommh.png
 
reklama
Do góry