reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Która z Was robiła obciążenie glukozą i ma już wyniki?? U mnie dziwna sprawa bo na czczo 96 a po wypiciu 75mg glukozy po 2 godzinach wynik 94 czyli mniejszy niż na czczo. Któraś z Was spotkała się z taką tendencją? A może któraś z nas się zna na tym? :)

svchs65gg8talrm7.png

Anika ja robiłam test obciążenia glukozą. U mnie wynik prawidłowy tj. na czczo 84, po 1 h zwyżka na 120 a po 2 h powrót do 90. Ponoć prawidłowy wynik - krzywa przypomina taki daszek (lub rozkład Gaussa jak kto woli:) O taki schemat jak niżej:

ladunekglikemiczny1.png
 
reklama
To pospałam . Juz się kładłam a synek dostał jelitówki. [emoji52] mam nadzieję że zmrurze oko dzisiaj.

34bwyx8dkk6avua5.png
Matko współczuję u mnie wychodzenie ostatniego ząbka już dostał dawkę nurofenu
Mój się mało interesuje a jesteśmy razem [emoji4] nie tryska entuzjazmem.
Ale narazie wybaczam mu. Może jak właśnie pójdzie na usg , urośnie brzuszek to trochę mu się przestawi.
Nie pyta się jak się czuje nic. Nawet jak od lekarza wracam to się kapuje po jakimś czasie i dopiero pyta jak tam.
Będzie dobrze . A twój może i by zadzwonił ale po takiej akcji napewno nie wiedział by co powiedzieć. Pewnie teściowa zadzwoni a on do niej . Jestem pewna [emoji4]

34bwyx8dkk6avua5.png
Ja też mam męża ale i dwóch synów, jak się go pytam - myślisz o dzidziusiu....nie w sumie to myślę o remoncie ZONK ...chcesz iść na USG...no w sumie mogę....brzmi jak po co przecież dopiero Byłaś w ciąży dziecko wygląda tak samo hihih płacz przez łzy :( w sumie to dopiero teraz pomyślałam sobie że to przykre, wcześniej mnie to bawiło że jest taki beztroski :/ no w sumie też zapracowany, ale na USG pójdę sama :( a może siostrę zabrać???
Ja na wizyty i usg genetyczne pójdę sama [emoji3][emoji53] mój mąż musi z corka zostać bo jak narazjie niechce jej zabierac na usg. Zabiore ja dopier na połówkowe.



Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie dzisiaj dzień zleciał jak nie wiem co. Bierze mnie znowu przeziębienie. Coś słabo się czuje. Byłam dzisiaj na przymiarce sukni ślubnej, bo 17go grudnia będzie ten ważny dzień. Smialam się do krawcowej żeby miejsce na brzuch mi zrobiła bo może mnie wysadzić haha gratuluję udanych wizyt ja się nie mogę doczekać swojej. I w sumie dobrej nocy, ciekawe czy dzisiaj uda mi się cała przespać. Cieszę się że na was trafiłam. Tu tak miło jest
[emoji175]

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale podobno u dziewczynki też jest najpierw taka wypuklosc [emoji4]

p19ucsqv6rf79f3c.png
Niestety nie mam tak dobrego zdjęcia do porównania z 1.ciąży, a mamy córeczkę :) Facet wiadomo chciałby chłopaka... a ja sobie myślę, że 2 dziewczyny bardziej byłyby ku sobie, z drugiej strony sama mam brata i wiem, że taki facet w naszym życiu to dobra sprawa ;)
 
Niestety nie mam tak dobrego zdjęcia do porównania z 1.ciąży, a mamy córeczkę :) Facet wiadomo chciałby chłopaka... a ja sobie myślę, że 2 dziewczyny bardziej byłyby ku sobie, z drugiej strony sama mam brata i wiem, że taki facet w naszym życiu to dobra sprawa ;)
Nie każdy facet chce chłopaka :) mój pragnie córeczki :) mam nadzieję ze będzie córka ale w sumie najważniejsze żeby zdrowe było :*

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie dzisiaj dzień zleciał jak nie wiem co. Bierze mnie znowu przeziębienie. Coś słabo się czuje. Byłam dzisiaj na przymiarce sukni ślubnej, bo 17go grudnia będzie ten ważny dzień. Smialam się do krawcowej żeby miejsce na brzuch mi zrobiła bo może mnie wysadzić haha gratuluję udanych wizyt ja się nie mogę doczekać swojej. I w sumie dobrej nocy, ciekawe czy dzisiaj uda mi się cała przespać. Cieszę się że na was trafiłam. Tu tak miło jest
[emoji175]

Napisane na ZTE Blade A452 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo panna mloda[emoji7] pokazesz suknie ;) ?

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Do góry