reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień dobry Dziewczyny.[emoji8]
U mnie pada śnieżek a właściwie to sypie...Uwielbiam zime! Zawsze czekam, kiedy skończy sie szara,deszczowa jesien a zacznie słoneczna mroźna zima[emoji5]
Wizyty nam się posypią jak talala[emoji5] Fajnie. Ja mam u mojego ginka 9 grudnia o 15.30. Ale nie wiem czy z USG czy bez bo on nie na każdej wizycie robi... I z płcią chyba nie wychyla się tylko na połowkowym sie dowiem. Połowkowe to jakoś w styczniu nam wypadna?
A co do ruchów... Ja uważam, że nikt chyba nikogo nie nakręca.[emoji5] A nawet mama ginekolog czy ktokolwiek inny nie jest mną.
A ja zaczęłam ostatnio mieć takie myśli, że znów bym chciała wszystko szybciej i szybciej... Jestem w ciąży- chcę już urodzić. Następnie chciałam by dziecko już siedziało/raczkowało/chodziło/mówiło. A potem człowiek teskni za tym stanem, ktory był i pluje sobie w brode, że nie umiał doświadczać chwili obecnej tylko ciągle chciał czegoś co będzie w przyszłości. Jakoś przestałam się spinac co do ruchów i co do płci. Wsłuchuje sie w swoj brzuch i przygotowuje Córkę do tego wydarzenia. Na spokojnie.

Oczywiście te, które źle znoszą ciążę to sprawa jasna, że chcą by to już minęło.

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Ja też zdecydowanie wolę zimę niż jesień . Zgadzam się , że powinno się doceniać chwilę obecną , ale zdecydowanie czekam na koniec mdłości , ruchy i na USG połówkwe. Nie chodzi o płeć oczywiście :)

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Będą tak jak zasadził sąd czyli od 15.12
Moja wizyta dopiero 19.12 nie wiem jak wytrzymam ostatnio w ogóle nie czuje Ze jestem w ciąży brzuch mam wrażenie ze mniejszy zero dolegliwości tylko piersi pełne, dziwne uczucie po tych wszystkich rewolucjach które przechodziłam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Dziewczyny.[emoji8]
U mnie pada śnieżek a właściwie to sypie...Uwielbiam zime! Zawsze czekam, kiedy skończy sie szara,deszczowa jesien a zacznie słoneczna mroźna zima[emoji5]
Wizyty nam się posypią jak talala[emoji5] Fajnie. Ja mam u mojego ginka 9 grudnia o 15.30. Ale nie wiem czy z USG czy bez bo on nie na każdej wizycie robi... I z płcią chyba nie wychyla się tylko na połowkowym sie dowiem. Połowkowe to jakoś w styczniu nam wypadna?
A co do ruchów... Ja uważam, że nikt chyba nikogo nie nakręca.[emoji5] A nawet mama ginekolog czy ktokolwiek inny nie jest mną.
A ja zaczęłam ostatnio mieć takie myśli, że znów bym chciała wszystko szybciej i szybciej... Jestem w ciąży- chcę już urodzić. Następnie chciałam by dziecko już siedziało/raczkowało/chodziło/mówiło. A potem człowiek teskni za tym stanem, ktory był i pluje sobie w brode, że nie umiał doświadczać chwili obecnej tylko ciągle chciał czegoś co będzie w przyszłości. Jakoś przestałam się spinac co do ruchów i co do płci. Wsłuchuje sie w swoj brzuch i przygotowuje Córkę do tego wydarzenia. Na spokojnie.

Oczywiście te, które źle znoszą ciążę to sprawa jasna, że chcą by to już minęło.

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png

Ja mam 9.12 o 15 :)
 
reklama
Do góry