reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Bellax wiecej nie poszlam do niego ;)

oar8s65gmlqg37sx.png
 
reklama
więcej bym nie poszła do niego... bo mnie by to naprzykład uraziło. Jak może nie brać pod uwagę ojca - kurde a jak oceni czy konflikt będzie czy nie... nienormalny.

w57vyx8dubspq12k.png
Oceni na podstawie badania, każdej z Rh ujemnym je robią. A to ze nie biorą pod uwagę krwi ojca to mi tego nikt w oczy nie powiedział ale rozumiem takie postępowanie jeśli miałoby uchronić choć jedno dziecko. Mi się zmienił fenotyp krwi po przetoczeniu i ztąd mogą być te przeciwciała ale mogą również zagrażać dziecku.
 
Mój gin nic mi sie nie pytał i tak sie teraz zastanawiam czy nie wysłać męża na badania określające gr krwi. Co myślicie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oceni na podstawie badania, każdej z Rh ujemnym je robią. A to ze nie biorą pod uwagę krwi ojca to mi tego nikt w oczy nie powiedział ale rozumiem takie postępowanie jeśli miałoby uchronić choć jedno dziecko. Mi się zmienił fenotyp krwi po przetoczeniu i ztąd mogą być te przeciwciała ale mogą również zagrażać dziecku.
wiem mi też robili, ale nic mi nie wyszło i pomimo to, właśnie przez to że tata bobasa ma RH+ muszę powtarzać jeszcze 2 razy. a Jakby miał rh- to byłby już koniec. Tak mi powiedziała tydzień temu pani doktor.

w57vyx8dubspq12k.png
 
Swoja drogą Panie, któraś pisała że na stronie H&M co jakis czas rzucają na promocji spodnie ciążowe za normalne pieniądze. Nie wierzyłam, ale sama dziś upolowalam dżinsy za 75zł. Więc polecam zaglądać ;)

p19uyx8dakwwcbe2.png
 
Dziewczyny ktore juz czuja ruchy. Z ktorej strony pod pepkiem czujecie ruchy? Czy bardziej centralnie czy nizej nieco z lewej strony?? Jak byscie opisaly te ruchy?? Odczucia??

uwo9dqk323h73wzt.png
U mnie jakieś 5cm pod pępkiem jedno po lewej drugie po prawej... Ciężko opisać te ruchy tak jak by rybka płynęła i się otarła. Czasem jakby rybka zderzyła się że ścianką. Ja czuję to dość głęboko w brzuchu nie blisko skóry...taki pasożyt;)
 
wiem mi też robili, ale nic mi nie wyszło i pomimo to, właśnie przez to że tata bobasa ma RH+ muszę powtarzać jeszcze 2 razy. a Jakby miał rh- to byłby już koniec. Tak mi powiedziała tydzień temu pani doktor.

w57vyx8dubspq12k.png
No tak a a według ich teorii jakby tatuś miał też minus to Itak musiałabyś powtarzać badanie.
 
reklama
Dziewczyny ktore juz czuja ruchy. Z ktorej strony pod pepkiem czujecie ruchy? Czy bardziej centralnie czy nizej nieco z lewej strony?? Jak byscie opisaly te ruchy?? Odczucia??

uwo9dqk323h73wzt.png
W 1.ciąży pierwsze ruchy w 19.tygodniu i czułam je bardziej jako łaskotanie, bąbelki przelewajace się. Ale nie pamiętam dokladnie jak opisać miejsce, teraz nie mogę doczekać się TEGO momentu :)

p19uyx8dakwwcbe2.png
 
Do góry