reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Lekarz Was pytał o grupę krwi ojca dziecka? A jeśli chodzi o plamienia brązowe to mój gin twierdzi, ze one sa niegroźne, jest to stara krew i co 2 kobieta w ciąży plami na brązowo [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lekarz Was pytał o grupę krwi ojca dziecka? A jeśli chodzi o plamienia brązowe to mój gin twierdzi, ze one sa niegroźne, jest to stara krew i co 2 kobieta w ciąży plami na brązowo [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
tak mnie pytała.

w57vyx8dubspq12k.png
 
Lekarz Was pytał o grupę krwi ojca dziecka? A jeśli chodzi o plamienia brązowe to mój gin twierdzi, ze one sa niegroźne, jest to stara krew i co 2 kobieta w ciąży plami na brązowo [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie też pytała na pierwszej wizycie o grupy krwi. Mnie brazowe plamienią źle się kojarzą ale podobno lekarze twierdzą że są niegroźne. Ostatnio po tym jednorazowym krwawieniu kazali obserwować czy krwawie a jak już będą tylko brazowe plamienia to mam je "olac" tak powiedział lekarz na SORze [emoji4] ja dziś nie usne tak się obawiam jutrzejszej wizyty...

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Natalia91- mi gin powiedziała,że jest to koszt 350 do nawet 500zł :shocked2:
Mika- mnie nie pytała,sama musiałam wspomnieć...już przed ciążą o tym czytałam,bo znałam swoją grupę krwi i wiedziałam,że może z tego wyjść konflikt
 
Dziewczyny ktore juz czuja ruchy. Z ktorej strony pod pepkiem czujecie ruchy? Czy bardziej centralnie czy nizej nieco z lewej strony?? Jak byscie opisaly te ruchy?? Odczucia??

uwo9dqk323h73wzt.png
 
No ja jestem zła bo sama dopiero teraz wyczytałam że sprowadzają z Niemiec za około 400zl i że coś takiego jest. Teraz jak przeszlam procedurę to wiem ciut więcej ale wielu lekarzy się na tym poprostu nie zna. Nie zgodność krwi a konflikt to różnica i może powstać na wielu płaszczyznach. Dowiedziałam się też że jest coś takiego ze lekarze z góry zakładają jak kobieta ma czynnik Rh ujemny że może kłamać w sprawie ojcostwa, kierują się w ten sposób dobrem dziecka. Nie wiem ile w tym wszystkim prawdy bo musiałam wszystkiego szukać na własną rękę.
 
Natalia super ze jestes w domu :)
Majka jak bylam na tej pierwszej prywatnej wizycie lekarz pytal jaka mam grupe krwi mowie ze 0- i od razu ze maz ma a+ a ten do mnie ze meza grupy nie bierze pod uwage bo badania w usa dowodza ze co 4 kobieta nosi dziecko nie swojego meza... Nienormalny... Nawet tego nie skomentowalam...



oar8s65gmlqg37sx.png
 
reklama
Natalia super ze jestes w domu :)
Majka jak bylam na tej pierwszej prywatnej wizycie lekarz pytal jaka mam grupe krwi mowie ze 0- i od razu ze maz ma a+ a ten do mnie ze meza grupy nie bierze pod uwage bo badania w usa dowodza ze co 4 kobieta nosi dziecko nie swojego meza... Nienormalny... Nawet tego nie skomentowalam...



oar8s65gmlqg37sx.png
więcej bym nie poszła do niego... bo mnie by to naprzykład uraziło. Jak może nie brać pod uwagę ojca - kurde a jak oceni czy konflikt będzie czy nie... nienormalny.

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry