reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny jeszcze mam pytanie. Ja mam grupę krwi Arhd- ,a moj narzeczony Arhd+ i wiem,że lekarze proponują szczepionkę z immunoglobiny,żeby nie doszło do konfilktu.. czy mając taki przypadek jak ja,będziecie korzystać z tej szczepionki?? Wiem,że w 1wszej ciąży konfilkt jest mało prawdopodobny,dopiero w następych jest większe ryzyko i ,że po urodzeniu dają tą szczepionkę już na nfz. Jestem ciekawa jak Wy do tego podchodzicie?
Koniecznie dopilnuj aby po porodzie dostać szczepionkę.[/QUOTE]
Ja też mam taki przypadek. Póki co organizm nie produkuje przeciwciał. Gdybyś plamila to na szybko do szpitala to odrazu dają zastrzyk. Tak miałam w poprzedniej ciąży. Po porodzie to z automatu dają.
 
reklama
Osza tylko spokojnie tak jak dziewczyny mówią stres wplywa negatywnie na maluszka.
Dziewczyny taka się jedzowata zrobiłam dla faceta...drażni mnie tak okropnie, ze szok!!! Mam nadzieje, ze to " tylko " hormony.


nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Aha! I mnie też tak kłuje od czasu do czasu... Dzis taka jestem wypompowana...robie to co MUSZE a w miedzyczasie leze...tylko moja Corka ma jakis radar i jak tylko zauważy, ze nic nie robie to rzuca swoje zabawy i kladzie sie obok i wierci i wygłupia i tym lezeniem jeszcze bardziej sie męczę niz odpoczywam

nzjdskjonw5i1pge.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Kaczak- dzęki za informację ;) a sprawdzasz regularnie,czy nie ma przeciwciał??
Ja mam przeciwciała ale anty M nikt nic mi na ten temat nie powiedział, tyle wiem co wyczytałam. Mam powtórzyć badanie po 20 tc bo przed Itak nie mogą nic z tym zrobić. Strachu się najadłam, mamy nadzieję że te przeciwciała nie wpłyną negatywnie na dzidzie.
 
My też z mężem mamy konflikt serologiczny dzisiaj mój lekarz mnie poinformował o tym zastrzyku i ja będę go przyjmować
 
Natalia91- to super,że już Cię wypuścili,nie ma to jak w domku :)
Majka_km6- hmm to dziwne,że nikt Cię nie poinformował... ale na pewno będzie dobrze,nie ma innej opcji! ;)
 
reklama
Cena niestety koło 300 złotych to już dzisiaj mi powiedział lekarz i nie jest on refundowany moja koleżanka go przyjmowała też, w poniedziałek się dopytam lekarza jak się go zamawia
 
Do góry