reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nie wiem czemu ale mi on pachnie taka starości, stęchlizną. Ale z drugiej strony mój nos w ciazy kompletnie świruje wiec może to tylko moje odczucie [emoji16]

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
 
reklama
Ja jeszcze nie pomyślałam nawet o tym ale chyba będzie dobrze bo przy poprzednich ciążach nie miałam rozstępów i mam cichą nadzieję,że teraz też tak będzie :) A jak już bym miała wybierać to chyba zwykłą oliwkę Bambino zamiast drogich kremów.
 
Ja czytałam składy tych wszystkich produktów i sama nie wiem który wybrać. A olej kokosowy mi nie pasuje. Zostawia tłustą warstwę, która się nie wchłania i wszystko miałam tłuste.


f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Matko boska czemu on Ci macicę przesuwał? Ja mam tyłozgięcie bardzo mnie plecy bolą ale nie miałam nic przesuwane.

Vanilia odpoczywaj jak trzeba ;)

Ja w drugiej ciąży poczułam ruchy ok 15/16tc
Mówił, że lepiej przesunąć, niż żeby się miała rozrastać tam z tyłu i zaklinować w pewnym momencie. Wtedy grozi operacja a o porodzie sn można zapomnieć. Twierdzi, ze wskoczyła we właściwe miejsce i teraz już nie powinna się cofnąć. Mam spać na brzuchu i uprawiać seks w pozycji leżącej na mężu :D Bolało mnie jak cholera ale ufam mu i mam nadzieje, że wie co robi..
 
Dziewczyny co do oliwki to mam babydream z rossmana bardzo fajna bo szybko sie wchlania i nie pozostawia takiej tlustej powloki.Tylko mam rade oliwke stosuje na mokra powierzchnie ciala wtedy to ma wiekszy sens
 
Witam,
I żegnam,
Już jestem po zabiegu, pusty pęcherzyk urósł do 3cm, beta ciągle rosła (do 45tys),
Życzę wszystkim zdrowia i dużo siły.
Pozdrawiam
 
Ja od testu ( 1 październik) codziennie smaruje brzuchol - jestem bardzo szczupła i mam tendencje do rozstępów. po przeczytaniu składów kremów, zamówiłam na początek 4 opakowania masek mykos - genialne składy, 4 peelingi bani agafii, i znalazłam okazje to mój mi przywiózł z UK dwa opakowania mama mio, na później ( 12£ jeden,! u nas 130zl)

w57vyx8dubspq12k.png
A podeslesz linki :-) ?

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Do góry