reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A to jesteśmy na tym samym etapie 9 tyd.
W sukienki się mieszczę spokojnie ale spodnie to już z lekka przyciasnawe co niektóre :)
Ooo super :-) ja sie mieszcze jeszcze we wszystko ale w spodniach jak usiade to musze guzik rozpinac bo mnie gniecie :p

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Hej hej dziewczyny:) A Wy od samego rana juz aktywne dobrze,dobrze jest co czytac:)

Nie zapeszajac od rana dobrze sie czuje nie przeszkadzaja mi az tak zapachy ,mdlosci tez nie mam wiec super.
Teraz leze z malym na dywanie,i sie bawimy.
Co do brzucha to mi narazie nie rosnie,a jestem w 10tyg.Narazie schudlam 1kg pewnie przez ten brak apetytu. Wlasnie od dzis zaczelam smarowac sie oliwka a jak juz brzuch sie zaokragli to tak jak w poprzedniej ciazy bede sie smarowala balsamem palmers przecw rozstepom(bardzo mi podpasowal) A Wy zaczelyscie sie juz smarowac?
 
Hej hej dziewczyny:) A Wy od samego rana juz aktywne dobrze,dobrze jest co czytac:)

Nie zapeszajac od rana dobrze sie czuje nie przeszkadzaja mi az tak zapachy ,mdlosci tez nie mam wiec super.
Teraz leze z malym na dywanie,i sie bawimy.
Co do brzucha to mi narazie nie rosnie,a jestem w 10tyg.Narazie schudlam 1kg pewnie przez ten brak apetytu. Wlasnie od dzis zaczelam smarowac sie oliwka a jak juz brzuch sie zaokragli to tak jak w poprzedniej ciazy bede sie smarowala balsamem palmers przecw rozstepom(bardzo mi podpasowal) A Wy zaczelyscie sie juz smarowac?
Ja juz sobie palmers kupilam ale zapach mnie odrzuca i dupka. Nie będę używać. Oddam pewnie koleżance która też jest w ciazy.

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
 
Hej hej dziewczyny:) A Wy od samego rana juz aktywne dobrze,dobrze jest co czytac:)

Nie zapeszajac od rana dobrze sie czuje nie przeszkadzaja mi az tak zapachy ,mdlosci tez nie mam wiec super.
Teraz leze z malym na dywanie,i sie bawimy.
Co do brzucha to mi narazie nie rosnie,a jestem w 10tyg.Narazie schudlam 1kg pewnie przez ten brak apetytu. Wlasnie od dzis zaczelam smarowac sie oliwka a jak juz brzuch sie zaokragli to tak jak w poprzedniej ciazy bede sie smarowala balsamem palmers przecw rozstepom(bardzo mi podpasowal) A Wy zaczelyscie sie juz smarowac?
Ja od testu ( 1 październik) codziennie smaruje brzuchol - jestem bardzo szczupła i mam tendencje do rozstępów. po przeczytaniu składów kremów, zamówiłam na początek 4 opakowania masek mykos - genialne składy, 4 peelingi bani agafii, i znalazłam okazje to mój mi przywiózł z UK dwa opakowania mama mio, na później ( 12£ jeden,! u nas 130zl)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja tam i tak wiem ze przed rozstepami nie ucieknie. Smaruje się dwa razy dziennie kremem z ziaja dla mam. Fajnie się wchłania. Nie zostawia takiej tłustej warstwy jak olejki

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
 
reklama
Do góry