reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Witam,
I żegnam,
Już jestem po zabiegu, pusty pęcherzyk urósł do 3cm, beta ciągle rosła (do 45tys),
Życzę wszystkim zdrowia i dużo siły.
Pozdrawiam
O rany [emoji53] tak mi przykro [emoji22] cały czas wierzyłam ze będzie dobrze. .. przytulam mocno. ...trzymaj się [emoji7]

 
reklama
Ludek współczuję [emoji20] trzymaj się

7v8rikgnfeynrbw6.png
 
Bardzo wspolczuje bo wiem co czujesz. Sama przez to przechodziłam. Spotkałam się nawet ze zdaniem ze nie ma co plakac bo to nie ciąża! Tak mi lekarz po zabiegu powiedział ' nie ma za czym płakać bo tam nic nie bylo' [emoji20]

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
 
Ludek tak bardzo mi przykro :( ja do konca wierzyłam, ze będzie dobrze z Twoją ciążą :(

Aanjaa o Boże, strasznie to brzmi.Ja bym chyba nie pozwoliła, aby mi teraz ktoś manipulował przy macicy

Dziewczyny poczytajcie o plamers, ma niebezpieczne składniki, które moga przenikać przez brzuch. Ja w poprzedniej ciąży jak tylko się dowiedziałam, to przestałam się nim smarować i postawiłam na naturalne masła do ciała i olej kokosowy, ale rozstępy i tak wyszły w ostatnim mscu ciąży :(
 
Ludek tak bardzo mi przykro :( ja do konca wierzyłam, ze będzie dobrze z Twoją ciążą :(

Aanjaa o Boże, strasznie to brzmi.Ja bym chyba nie pozwoliła, aby mi teraz ktoś manipulował przy macicy

Dziewczyny poczytajcie o plamers, ma niebezpieczne składniki, które moga przenikać przez brzuch. Ja w poprzedniej ciąży jak tylko się dowiedziałam, to przestałam się nim smarować i postawiłam na naturalne masła do ciała i olej kokosowy, ale rozstępy i tak wyszły w ostatnim mscu ciąży :(
Takie same niebezpieczne składniki jemy codziennie. Wdychamy masę zanieczyszczeń wiec gdzie by nie spojrzeć czyhają na nas same kłopoty[emoji16]

m3sxrjjgqx0e3ml8.png
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Czytam Was z doskoku. U mnie cieżko- starszak przyniósł z przedszkola jelitówkę i choruje. Coś czuje ze czeka nas wszystkich ta przyjemność. Ale co tam bez wirusa mam ciagle mdłości i wymioty. Schudłam juz 3kg i w efekcie wazę 53kg przy 173 cm......
Ja genetyczne mam dopiero 8 grudnia.
Wszystkim gratuluje udanych wizyt i pięknych zdjeć [emoji7]
Co do smarowania ja stawiam w 100% na naturalne składniki używam jak w poprzednich ciążach oleju koko, arganowego i ze słodkich migdałów. Rozstępów brak a jakieś tam skłonności mam bo i mama i siostra w ciąży sie nabawiły.
W ogóle polecam wam str Stoka o (srokao.pl) dziewczyna jest chemikiem i analizuje składy kosmetyków dla kobiet w ciąży i dzieci. Warto sobie poczytać zeby używać dobrych rzeczy.


svch3e3kmlns0urx.png


er3m3e5e8iqnaksz.png


82doanlisuo8ommh.png
 
Do góry