reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

Też jadłam dużoo słodyczy przed ciążą. Teraz jestem zaskoczona że nie mam na nie w ogóle ochoty.
U mnie jest tak, że są dni gdzie zmuszam się do zjedzenia czegokolwiek. Na nic nie mam ochoty i nic mi nie smakuje. Ale zauważyłam, że jak sie trochę poruszam nie jakos intensywnie - zwykły żwawy spacer to obiad normalnie mogę zjeść, mdłości się zmniejszają i wogóle lepiej sie czuję. A jak leżę dlugo to dramat.
Ale myślę że to kwestia indywidualna - każda kobitka i każda ciąża to co innego;)

7v8r9jcg9vxigot5.png
To może być klucz. Ostatnio mało wychodzę przez słabe samopoczucie i tak się kołków toczy. Wypróbuję [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny. I ja będę czerwcową mamusią :-) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Na razie nie czuję się za dobrze, mdłości, wymioty, okropna senność... Dodatkowo ciąża jest bliźniacza, ale w jednym z pęcherzyków nie rozwinął się dzidziuś. Lekarka mówi, że zostanie on wchłonięty przez ten większy.

Pozdrawiam



Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj! Na kiedy masz termin? Przykro mi z powodu dzidziusia :(
 
Dziewczyny jak jestem jeszcze w temacie rad.
Przed ciążą byłam fanką słodyczy teraz nic nie tkne. Na początku miałam smaki na śledzie i wszystko co kwaśne a teraz musze zmuszać się do jedzenia. Nie mam potrzeby i nic mi nie smakuje. Czy któraś z Was też tak ma ? [emoji26][emoji47]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w ciazy w ogole nie mam ochoty na slodycze... mogly by dla mnie nie istnieć. Nigdy nie bylam co prawda ich fanka.ale czasem skubnelam a teraz nic. To samo mam ze slodkimi napojami- w ogole mi nie wchodza najchetniej pilabym wode i gorzka herbate. Za to mam ogromna ochote na warzywa i owoce. Aaa i nie wiem czy dobrze ale po prostu przestalam sie zmuszac do jedzenia...maz we mnie oczywiscie wciska podwieczorek, kolacje ale powiedzialam koniec. Nie mam ochoty nie jem. Czuje sie najedzona nie jem. Skubne jakiegos owocka albo warzywko w zamian. A juz wiem ze moj organizm dmjak jest glodny sam da znac... wtedy tak niemilosiernie ssie zoladek.


m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Dziewczyny jak jestem jeszcze w temacie rad.
Przed ciążą byłam fanką słodyczy teraz nic nie tkne. Na początku miałam smaki na śledzie i wszystko co kwaśne a teraz musze zmuszać się do jedzenia. Nie mam potrzeby i nic mi nie smakuje. Czy któraś z Was też tak ma ? [emoji26][emoji47]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
ja jestem w 9t5d i smaki zmieniły mi się już ze 3 razy ;) na początku jak jeszcze nie wiedziałam to miałam ochote na słone i śledzie [emoji23] Potem kilogramy czekolady, a teraz znowu słone plus kwaśne. Od początku nie mogę patrzeć nawet na mięso ( oprócz ryb i owoców morza). Śmiać mi się już z tego chce. cały czas jestem głodna ale na nic nie mam ochoty. Nie wymiotuje ale jak coś zjem to mnie tak drapie w gardle - obrzydliwe uczucie. Bez wymiotów a schudłam 4.5kg ;(

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
Zajac czerwocowy jak obydwa wyniki IgG i IgM masz ujemne to nie chorowalas i nie chorujesz.

Ja w cytomegalii mam IgG 23, ale wiem, ze 5 lat temu zachorowalam gdy bylam w ostatnich juz dniach ciazy.



 
reklama
ja jestem w 9t5d i smaki zmieniły mi się już ze 3 razy ;) na początku jak jeszcze nie wiedziałam to miałam ochote na słone i śledzie [emoji23] Potem kilogramy czekolady, a teraz znowu słone plus kwaśne. Od początku nie mogę patrzeć nawet na mięso ( oprócz ryb i owoców morza). Śmiać mi się już z tego chce. cały czas jestem głodna ale na nic nie mam ochoty. Nie wymiotuje ale jak coś zjem to mnie tak drapie w gardle - obrzydliwe uczucie. Bez wymiotów a schudłam 4.5kg ;(

w57vyx8d0y5gtqc5.png
Ooo i mi srednio mieso podchodzi... ale wole to niz ryby... a przed ciaza ryby moglam jesc kilogramami :-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Do góry