reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja jutro ide na wszystkie badania. Ciekawe ile krwi bedą musieli ze mnie upuścic ;-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Analizuję wyniki moczu i one chyba są naprawde kiepskie. Liczne nablonki plaskie, leukocyty 20-30wpw, erytrocyty 5-8wpw, bakterie liczne ;/
 
Pojechałam sobie kupić dzisiaj spodnie na gumce ponieważ nie mam dużego brzuszka ale spodnie na guzik dość mocno mnie cisną No i się popłakałam w przymierzalni bo czułam się jak klops na wadze przytyłam tylko 1kg a mam wrażenie ze wszystko jest za małe postanowiłam chodzić w sukienkach , wiec sobie kolejna zakupiłam :) jak jest u Was tez czujecie się duże przecież to dopiero początek ciąży , jestem przerażona.
Mam jeszcze jedno pytanie to już do doświadczonych mam czy wakacje z takim 2/3 miesięcznym dzieckiem maja sens czy lepiej poczekać w domu i pojechać jak podrośnie. Jak było u was z pierwszymi wyjazdami ?


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
Jak moj mlody mial 3/4 miesiace pojechalismy na 16 dni nad morze. Bylo bardzo dobrze i bez problemowo.

Wczoraj zasnelam o 20:30 , a obudzilam sie dzis o 10 [emoji15]



 
Z tego co wiem to ciezarne nie musza czekac w kolejce do endokrynologa.

Co do wyjazdu to my bylismy nad morzem u znajomych ( ponad 500 km) z dwumiesiecznym dzieckiem. Przed jego roczkiem polecielismy na Rodos, a jak mial rok i 2 miesiace bylismy na Gran Canarii. Da sie, ale wiadomo, ze jest duzo ciezej niz samemu

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry