reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Yoohoosek czy wiadomo skąd były Twoje plamienia?? Pytam, bo i ja plamie.
Z ciekawostek, dostałam wezwanie do orzecznika czy słusznie jestem na l4
Oreintowałam się ostatnio to oni nie mogą wezwać na komisję tylko wpadają do domu i trzeba się podpisać - jeśli nie ma cie w domu to wtedy trzeba im wysłać jak najszybciej pismo z wyjaśnieniami.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Hej dziewczyny. Dopiero nadrobilam Wasze posty. Mi do soboty nic nie bylo jednak od soboty ciagle mdlosci :( no nic, trzeba to jakosc przezyc. Dzis mam pierwszw usg. Juz nie moge sie doczekac ale z drugiej strony troche sie boje :( co do rogala to ja tez juz mysle nad zakupem bo jakos sobie pozycji do spania nie moge znalezc. Kregoslup mnie pobolewa. Moze poducha pomoze :) milego dnia dziewczyny

 
W końcu nie kupiłam żadnych spodni złe sie w nich czułam . Pytam o te wakacje bo chyba większość z nas stanie przed taka decyzja. Tez mieszkam w domu mam ogródek ale jak nie wyjedziemy to mąż nie przestanie pracować ;) No nic będziemy czekać tak naprawdę to zależy od maleństwa oby się wdało w mamusie i było takie grzeczne jak ona ;)


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
Hej[emoji1] moja mała poszła do przedszkola po chorobie to mogę sobie pozwolić na leżenie [emoji4]

Tynka my na pewno nigdzie nie pojedziemy z maleństwem. Jak sobie pomyślę z Iloma rzeczami do brania się to wiąże, poza tym tak samo zrelaksuje się u mnie na ogródku bo tak czy siak dzieckiem trzeba się opiekować to co za różnica czy w domu czy gdzie indziej [emoji1] mam porównanie jak byliśmy na wakacjach z córą. Tak naprawdę to dopiero jak miała 3 lata to wakacje mnie cieszyły bo jak ona bawiła się z dziećmi to ja mogłam trochę się odmóżdżyć.


Co do porodu to będę rodzic tam gdzie poprzednio czyli w Katowicach na Łubinowej. Byłam bardzo zadowolona. Tym razem na pewno będę brać znieczulenie mimo że porodu nie wspominam jako traumy bo położna była wspaniała, rozmasowała co trzeba tak że nawet nie pękłam. [emoji2]

7v8rikgnfeynrbw6.png
 
Co do spodni ciazawych to ja już takie noszę, co prawda brzuch jeszcze mały mały mieszcze się w normalne spodnie, ale po kilku godzinach bolał mnie brzuch. Te z H&M sa rewelacyjne.
A co do wakacji to my jesteśmy z tych co lubię aktywnie. Pierwszy syn też z czerwca a już we wrześniu smigalismy po Tatrach, tym razem też planujemy wyjazd
 
reklama
Dzien dobry :) wstretna pogoda, ja od 20 minut krwawie z nosa, w dodatku kreci mi sie w glowie jak cholera :(

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
Jak tam sytuacja?

Co do porodu to ja jeszcze nie słyszałam żeby u nas gdzieś dawali znieczulenie. Nawet wykupić nie można. Tak więc chyba będę rodzic najbliżej swojego zamieszkania.
 
Do góry