reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jejku to tylko ja taka panikara ;P, póki co to każda czynność mnie stresuje, czy to USG czy krew czy inne elementy z pakietu badań ;)
Stres szkodzi ;-) dzidziul bedzie zestresowany i na co Ci to ;-) ? Ale szczerze mowiac przez 2 tyg jak czekalam na to pierwsze usg to wygryzlam paznokcie ;-)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
reklama
Ja wlasnie czekam przed gabinetem z usg. Obok mnie siedzi mama na oko 30 tydzien. Powiem Wam ze zazdroszcze jej juz tego brzuszka ;)

 
Ja tez ostatnio siedziałam przy takich mamach z dużym brzuszkiem i tez sobie tak pomyślałam że już bym tak chciała ech....

 
Ja mam w czwartek decydującą wizytę. Liczymy że krwiak się wchłania a dzidzia zdrowa. Już odliczam godziny...
Ja chciałabym już czuć ruchy ale jak widzę te duże brzuszki jestem trochę przerażona, lekko nie będzie ;)
 
Vanilia rozumiem :) my mamy mało wspólnego czasu, mąż dużo pracuje, latem prowadzimy pole namiotowe i we wrzesniu możemy wyskoczyć na pare dni na urlop - uwielbiam ten czas :)


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Aleksandra i Sisi trzymam kciuki za dzisiaj i czekamy na wieści z brzuszka :)
Sisi ja przy ciąży z synkiem tak miałam że zazdrościłam tych większych brzuszków teraz cieszę się jak najdłużej jego brakiem :)

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Do góry