reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja jestem w 6 tyg i poza mega zmęczeniem to żadnych objawów...
Jestem przeziębiona i zastanawiam się kiedy należy wybrać się do lekarza. Na szczęście nie mam temperatury tylko ta wydzielina z nosa i gardła...
Myślicie, aby zostać jeszcze w domu?
Chyba lekko zaczynam świrować :p
 
reklama
Polusiowa moze sie uda spotkac ;). A wiesz czy w Olawie dzieci moga wejsc na oddzial?
Camel bardzo Ci wspolczuje. Ja wymiotuje z reguly tylko z rana ( sporadycznie o innej porze), a i tak mam serdecznie dosc.

Dziewczyny czy orientujecie sie czy normy tsh w ciazy sa inne?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale na oddzial noworodkowy? :-)

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Polusiowa moze sie uda spotkac ;). A wiesz czy w Olawie dzieci moga wejsc na oddzial?
Camel bardzo Ci wspolczuje. Ja wymiotuje z reguly tylko z rana ( sporadycznie o innej porze), a i tak mam serdecznie dosc.

Dziewczyny czy orientujecie sie czy normy tsh w ciazy sa inne?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Norma TSH w ciazy zalezy w sumie jak lekarz uważa , prawidlowa norma to tak 1-1,5 czyli tak jak normalnie przy ciazy się nie zmienia . Ale nie powinna spaść poniżej 0,8 ani być wyższa od 2 .
 
Norma TSH w ciazy zalezy w sumie jak lekarz uważa , prawidlowa norma to tak 1-1,5 czyli tak jak normalnie przy ciazy się nie zmienia . Ale nie powinna spaść poniżej 0,8 ani być wyższa od 2 .
no co ty "Aktualne rekomendacje Towarzystwa Endokrynologicznego (Endocrine Society) uznają poziom TSH w pierwszym trymestrze ciąży za najkorzystniejszy w granicach 0,1-2,5 mIU/l, przy czym należy podkreślić poprawkę na odrębność norm."

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
Dziewczyny możecie spojrzeć na moje wyniki? Ja się kompletnie nie znam.
Różyczka IgG 83,7 IU/ml
Różyczka IgM 0,19 S/CO
Toksoplazmoza IgM 0,160
Toksoplazmoza IgG 0,10
Z morfologii tylko limfocyty poniżej normy
 
reklama
Witajcie

Zielinka ja w poprzedniej ciąży za te badania placiłam ok 250 zl. Jutro jadę je robić właśnie i mam nadzieję, ze zmieszcze się również w tej kwocie.

Bella ja uważam, ze Asica ma rację pisząc o normach, bo z resztą tak mi właśnie gin mówiła. Jakbym miała wynik 0,1 to wiem, ze moja gin by powiedziała zdecydowanie, ze to za niski wynik i tak samo gdybym miała 2,5 to na pewno podniosła by mi dawkę leku, bo to już za wysoki wynik.

Majka poczytaj w necie interpretacje tych wyników. Na pewno będą ;)
 
Do góry