reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Tynka super gratulacje! !! Ale Ci zazdroszczę już tego spokoju :) to dzisiaj ile masz tygodni i dni ciąży? Kiedy ostatni okres?

Ania@ mi test pozytywny wyszedł w 31 dniu cyklu dzień wcześniej był jeszcze negatywny.



svchs65gg8talrm7.png
 
Ania trzymam kciuki

Milka fajnie ze w 8tc bedzie duzo widac.



p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Witaj Milka! Ja też om 28.08 więc idziemy równo z ciążą :) na kiedy masz wizytę u gin? Ja na 14.10. Mam nadzieję ze usłyszę serduszko to będzie 6w5d.

svchs65gg8talrm7.png
 
Dziewczyny czy Wy też macie takie wrażenie że coś Wam się w dole brzucha przelewa i bulgocze? U mnie już 3ci dzień... ciekawe co to :p

hchy3e3kuymdy6n0.png
 
Ciekawe czy tym razem się udało, 1 kreska na teście jest bardzo rozczarowująca. W którym dniu cyklu robiłyście teścik?
Ja robiłam test w 22 dc a mam ... a raczej miałam 28 dniowe ;-) wyszły mi piękne kreseczki... na forum u staraczek jak pokazałam zdjęcie to powiedziały że bliźniaki będą jak tak szybko wyszły dwie piękne kreski :-)
 
A któraś z was męczą już wymioty ?? Bo ja nie mam siły już . Rano pierwsze co to przytulnie z WC :-( pije przed wstaniem wodę, próbowałam migdały, krakersy i herbatę z imbirem ... nic nie pomaga
 
ANIA u mie test wyszedł pozytywny 31dc ledwo widoczna kreska, a do zapłodnienia doszło prawdopodobnie dopiero 21dc.
ANIKA dopiero na 27 października mam umówioną wizytę, ale chyba za tydzień pójdę prywatnie bo pewnie nie wytrzymam.
KASIA ja nic takiego nie odczuwam. Gratuluję CI BARDZO, że zgubiłaś tyle kilogramów. Ja też mam nadwagę i wiem, że to musiało być bardzo trudne.
Mąż dzisiaj powiedziaj matce o ciąży, aż jestem w szoku.

cb7wyx8d867elviu.png
 
Nie u mnie wymiotów nie ma kilka razy w ciągu dnia mnie mdli przechodzi zaraz po tym jal coś zjem. Martusia kto wie może faktycznie zobaczysz dwa serduszka :)

svchs65gg8talrm7.png
 
reklama
Do góry