reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny słyszałyście o detektorach tętna płodu ja dzisiaj przeczytałam na jakimś blogu ceny są całkiem przystępne okolo 130 zł pytanie tylko czy w takiej wcześniej ciąży ten detektor jest w stanie wyłapać bijące serduszko normalnie są słuchawki do tego i można sobie słuchać podobno jest bezpieczny zapytam mojego lekarza przy następnej wizycie ale może któraś ma szybciej wizytę i będzie mogła zapytać ?


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
Czytałam. Od 10 tygodnia . Muszę się zorientować w modelach i planuje kupić. Są od 100zl do250 .

 
reklama
Dziewczyny słyszałyście o detektorach tętna płodu ja dzisiaj przeczytałam na jakimś blogu ceny są całkiem przystępne okolo 130 zł pytanie tylko czy w takiej wcześniej ciąży ten detektor jest w stanie wyłapać bijące serduszko normalnie są słuchawki do tego i można sobie słuchać podobno jest bezpieczny zapytam mojego lekarza przy następnej wizycie ale może któraś ma szybciej wizytę i będzie mogła zapytać ?


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
Mialam. Bardzo fajna sprawa :)



 
Są nawet na Allegro łatwo dostępne widziałam reklamę konkretnej firmy nie będę reklamować ale mnie strasznie zaciekawiło wolałabym jednak znać opinie lekarza w tej sprawie


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
 
Dziewczyny słyszałyście o detektorach tętna płodu ja dzisiaj przeczytałam na jakimś blogu ceny są całkiem przystępne okolo 130 zł pytanie tylko czy w takiej wcześniej ciąży ten detektor jest w stanie wyłapać bijące serduszko normalnie są słuchawki do tego i można sobie słuchać podobno jest bezpieczny zapytam mojego lekarza przy następnej wizycie ale może któraś ma szybciej wizytę i będzie mogła zapytać ?


Napisane na iPhone w aplikacji
Forum BabyBoom
f2w33e3k3rxv2l9n.png
ja sobie zamówię po następnej wizycie jeśli bedzie ok. bo z nerwów nie wytrzymam. Czytałam że ok 11 tygodnia już słychać

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
Też się natknęłam na te detektory jakiś czas temu w Internecie i planuje zakupić. Czytałam że mogą złapać od 12tc, więc myślę że kupię dopiero w 2 trymestrze

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry