reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziękuję Dziewczyny za słowa wsparcia. Nie mam komu się wygadać. Jestem z tym wszystkim sama i ciągle nie moge uwierzyc w to, co sie stało. . "tatus" zadeklarował, że bedzie płacił alimenty, a kontakt bedziemy miec przez prawnika. Cały dniami płaczę z przerwą na dzisiejsza wizytę. Widziałam dziś bijące serduszko. Wiem, że teraz mam dla kogo żyć, ale nie tak to mialo wyglądać. ;((
Czuje się winna, tylko nie wiem co zrobiłam źle.....
 
reklama
Dziękuję Dziewczyny za słowa wsparcia. Nie mam komu się wygadać. Jestem z tym wszystkim sama i ciągle nie moge uwierzyc w to, co sie stało. . "tatus" zadeklarował, że bedzie płacił alimenty, a kontakt bedziemy miec przez prawnika. Cały dniami płaczę z przerwą na dzisiejsza wizytę. Widziałam dziś bijące serduszko. Wiem, że teraz mam dla kogo żyć, ale nie tak to mialo wyglądać. ;((
Czuje się winna, tylko nie wiem co zrobiłam źle.....
Nic nie zrobiłaś, więc głową do góry. Pomyśl sobie, że to szansa dla Ciebie na prawdziwą miłość. Trzmaj się i bądź dzielma.

 
Aż strach wejść na forum tyle się dzisiaj dzieje.

Majka...idź do innego ginekologa, moze lepiej poprowadzi Cię z tym krwiakiem. Jeśli oczywiście nadal się niepokoisz, albo domowy odpoczynek nie był wystarczający.

Mati...współczuję. Ja bym poszła do jeszcze jednego lekarza, żeby wiedzieć to z dwóch źródeł. Jak widać liczba konowałów na tym forum się zwiększa.

Małamag... S....lowi dupy z nogi bym powyrywała. A Ty się nie obwiniaj. Szybko się odciął od Ciebie i dzieciaczka , widocznie taki typ, wiec lepiej teraz niż pózniej.


oar8pg4njr6t44vs.png
 
Hej[emoji4]

Aleksandra nooo i jesteś w końcu [emoji1] witamy

Małamag ale to przykre [emoji20] jeszcze będzie bardzo żałował, a Ty dasz sobie radę, i będziesz najważniejsza dla swojego dziecka.

7v8rikgnfeynrbw6.png
 
reklama
Do góry